Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet yıldızı - Sohbet yıldızı makalesini neden yazıyorum

Sohbet yıldızı

Sohbet yıldızı

SuGaRBoY     08-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet yıldızı     904 Defa Okundu

Sohbet yıldızı makalesini neden yazıyorum? Evet güzel bir soru. Lakin anlamanız gereken bir mesaj yok makale isimlerimde. Evet neşeli chat için kızabilirim zaman zaman. Yada sohbet ederiz içinde anlamsız gelen şeyleri yazabilirim. Lakin her makalemi bir sebeple yazmıyorum ki.

Bana sorsanız az evvel gördüğümü hatırlamam. Malüm B12 eksikliği yada başka bir sebeple şiddetli unutkanlık evrimi geçiriyorum. Bazen ismi hoşuma gider not alırım. Bazen bir makaleden gözüme ilişir. Bazende reklamları gözüme çarpar. Bir sürü sebep sayabilirim.

İsmin altına ne yazdığımda önemsiz. O an öfkeli olurum onu anımsatırım. Bilemediniz aşk dolu oluyorum. Aşkı kalemime alırım.
Mesela geçen gün sevgilisi olan kişilerin özeline giderken bir değil, on kez düşünmek gerektiğini ima ettim yazılarımda. Ufak fark var benim bunu farketmem aslında ortalama son üç yıla dayanıyor…
Nasıl mı? Bekarken zaten sevgi portföyümü reel hayatıma taşıdım. Sonra evlendikten sonra hep tersti bana aşk meşk muhabbetleri. Son üç yıla kadar elbette. Son üç yılda sanal sohbet hayatı bir nebze değisti benim için. Öfkeyle kalkan zararla oturur hesabı. Sonra anladım ki, düşünceli olmak lazımmış.
Fazla uzatmayayım konuyu sizide sıkmış olmayalım hem.

Sohbet Yıldızı

Sohbet Yıldızı

Sohbet yıldızı

Google amcamızın bir takım kuralları var. B12 eksikliği dedik dimi çalış ki alasın diyor. E dolayısıyla alın teri olmayan yerde ekmek olmaz haklı. Neşeli chat mi diyosun kas devam et diyo. Lakin benim için yeniden söyleyeyim, makale isminin önemi yok!
Sohbetyıldızı olsun Ali olsun Veli olsun. O an hissim neyse adı olmadanda yazarım. Ama Google amca ne diye tanısın makaleyi yada bizi. Yok demiyorum, az evvel dedim ya sohbet ederiz bulunduğum alan sinirime kasarım. Yapmadığım birşey değil. Ama şuan geçmişte bahsi geçen sitenin adını hatırlamıyorum oraya linkli buraya linkli bakmam ki.

Belkide benim sistemim gibi sitelerini kendi alanında öne çıkarttı birini aratırken diğeride çıktı.
Sohbetyıldızı sadece hoşuma gitti. Yıldız gibi parlayan olsun sohbet mekanı diye şimdi adını koydum. Ama yarın bakıcam merak ettim linkli olan heryerin adıyla kasacağım.
Ah yüregi güzel yarim ben onca derdime birde seni kaybetme derdini ekleyecek kadar salak hiç olmadım. B12 eksikliği konusunuda ele alayım bak. Şimdi farkettimki tıklaması yüksekmiş. : )
Ben sohbet odaları derdini aşalı çok oldu. Ben aştım da sen yeniden hapsoldun sohbet odaları içine o kötü oldu. : (
Neyse aynı isimde sohbetyıldızı ile sanal sohbet hayatı bahsine diğer makalemde duygularıma devam etmek ümidiyle…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD