Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Hakkımızda - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

SohbetMekani.Net‘in öncelikli olarak tek bir amacı vardır. Sohbetlerinizin huzurlu ve seviyeli bir ortamda gerçekleşmesine zemin hazırlayarak, tüm kullanıcılarımızla aile tadında bir bütünlük sağlamaktır. Bunun yanı sıra gerçek yaşantılarında arkadaşlarıyla bir kahve içmeye bile vakti olmayan arkadaşlarımız için SohbetMekani.Net kapılarını sizlere açıyor.

Kahveler bizden, sohbet sizden!

Radyo ve Sohbet global sohbet odalarımızdır. Kullanıcılarımızın güvenliği ve mahremiyeti konusunda ayrı bir hassasiyet ve özveri gösteriyoruz. Kullanıcıların özel konuşma pencerelerine hiç bir şekilde müdahele etmiyor, üçüncü kişilerce paylaşılmasına izin vermiyoruz. Tüm bu güvenliği sağlamak adına da en ince detayına kadar çalışmalarımıza yön vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz


Günümüzün teknolojisinde Olmazsa Olmazlar Arasında olan ” internet ” Dünyasında Kullanıcılarımıza Sanal Arkadaşlık ve Huzurlu Sohbet Ortamını vermektir.

SohbetMekani.Net Olarak Hizmet Anlayışımız 2011 Yılından itibaren faaliyete Geçmesiyle Birlikte Sitemiz Büyük Bir Kullanıcı Kitlesine Hitap Etmeye Başlamıştır.

Sitemiz Alışıla Gelmiş Sohbet Anlayışını Hafızalardan Silerek Daha Pratik, Kolay ve Kaliteli Şekilde Yazılı Sohbet Prensibini Sizlerin Beğenisine Sunmayı başarmıştır.

Sohbet Kullanıcılarımızın Beklentilerinin Daha üst düzeyde kişisel hak ve hukuk içinde Sohbet Anlayışını idâme Ettirmek Sitemizin Asıl Prensibidir.

Sohbet Sitemizdeki Yetkili Arkadaşların Sohbet Etmeye Gelen Kullanıcılarımıza iyi Hizmet Vermesi Ve Sohbet Kanalları genelinde Sohbetin Seviyesini Dengede Tutmasını Sağlayarak Olumsuz Sohbet ortamını Engellemek Yetkili Arkadaşlarımızın Görev Sorumluluğunu Sizler için En iyi Şekilde yerine getirmeleri Sitemizin Ana Hedefidir.

Sitemize Yeni Giriş Yapan Bay ve Bayan Kullanıcılarımızı Bilinçlendirmek Amacı ile Yapılandırmış Olduğumuz #Help Ve #Operhelp Kanalları ise Kullanıcılarımız için Yardım ve Sohbet odalarımız Hakkında Bilgilendirme Kanallarıdır, Bu Hizmet İle Sitemizin Teknik Ekibi ile Kullanıcılarımızı Daha Sağlıklı Şekilde Yönlendirerek Pozitif Sonuçlar Elde Etmeyi Hedeflemiştir.

Misyonumuz


Sohbet odalarımızda Sohbetin keyfini Çıkartmanız için daha Aktüel Girişimlerden Kaçınmayan Sitemiz Sohbet Kısmında Müzik Yayımlayarak Kullanıcılarımızın Ruh Haline Hitap Ederek Sohbetin Keyfini Müzik Eşliğinde Sürdürmelerini Sohbet‘i Daha Eğlenceli Hale Getirmeyi ve Sohbet Ederken Kullanıcılarımıza psikolojik Rahatlığı Sunmayı ilke edinmiştir.

Sitemizdeki Kullanıcılarımıza Daha Kaliteli Hizmet Vermek Amacıyla Yapmış Olduğumuz ” iletişim Kutusu ” Sistemi ile Kullanıcılarımızdan Gelen İstek, Öneri, Şikayet Gibi Mailleri Değerlendirerek Konu Hakkında Yeni Fikirler Üretip Kullanıcılarımıza İstek, Öneri Ve Şikayetlerini Sorunsuz Şekilde Çözerek Hemfikir Paylaşımı Sergilemek Hizmetlerimizin Arasında yer Almaktadır.

Kullanıcılarımıza Sunduğumuz SohbetChat Odaları Hizmetimiz, Kanallarda geçirecekleri huzurlu ve keyifli Sohbet‘in Gerçek Arkadaşlığa Geçmesine Aracı Olmasını Sağlamaktır.

SohbetMekani.Net Sitemize Alttaki Sohbet Girişi Kısmından Sohbet Kanallarımıza Girerek Belirtmiş Olduğumuz Kalite Hizmetini Daha Yakından Takip Edebilirsiniz.

Teşekkür Ederiz.


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD