Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Livanın sunucu disiplini - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Livanın sunucu disiplini

Livanın sunucu disiplini

SuGaRBoY     30-01-24     Sohbet     Livanın sunucu disiplini     154 Defa Okundu

Livanın sunucu disiplini konusundan merhaba. Öncelikle bu makaleyi yazip bizlere ulaştırdığı için KurShun arkadaşımıza teşekkürü borç biliyorum.
Şimdi ise kalemi Kurshun’ a bırakıyorum.

Liva yıllar dır sanal alemde  bilindik, bilinmedik irc web sohbet  kanallarında ev sahipliği yaptı. Mekansohbet gibi kanal ve sunucularda adminlik, rootluk, yöneticilik yapan bir bayan arkadaşımız. Çok samimi, içten, güler yüzlü, kaliteli olması bir yana disipliniylede gün yüzündeydi.
Bir disiplini, bir ağırlığı vardı.Gerek cicisohbet.org kanal sahipligi içinde sohbeti olsun. Gerekse sohbetiyi.org kanal sohbetinin disiplini adminligini çok güzel idare eden biridir. Kanalda sohbet öncelik elbette.  Ama disiplin daha da öncelikdi. Çünkü dostluk başka sunucuda yetkili yetkisiz kural herkese birdi.
Liva kanallarda lamer ve lamercik dediğimiz insanlara boyun hiç bir zaman eğmedi.
Kendi başına dik duruşu ile kanal yönetimlerini yaklaşık 15 yıldır sürdürmekte.
Evet Liva için disiplin denilince kanalın genel sohbetide dahil adelet demekti. Adminlerinin adelet sistemi ne olursa olsun. Haksız yere kimseyi artırmayan bu arkadaşımız  kanalda o adminmiş, rootmuş bakmaz.

Sohbet sitesi disiplini sağlanması

Genelde Liva hoş sohbeti kalitesi güler yüzlü olmasıyla sitesini insanla doldurmakta.
O aşağıda bu yukarı da takıntısı yok. Herkes eşittir onun için.  Yalan sevmez. gerçekçi olmalısın onun için.
Livanın sohbet siteleri yazınca bir çok domain çıkar karşınıza.
Kanalında sohbet bozan kimseyi  tutmayan güzel insan bir çok kişi tarafından örnek alınmakta ve hala kıskanılmakta.

Mekansohbet de yada cicisohbet.org de onun için sohbet kalitesi önemli. Herkes aynı düşünür mü bilmem ama. Liva sohbetler Kraliçesi ünvanını hak ediyor.

Livanın sunucu disiplini

Livanın sunucu disiplini

Bu arada makaleyi yazan ben Kurshun çok kez  Liva tarafından atılmışım dır. 🙂
Ben Liva’ yı tanıdığımda makara, gırgır seven ama bir okadar da kanal yönetiminde  başarılı disiplinli olabileceğini bilemezdim. Sohbet kurdu olan Kraliçe adminlerini yeri gelir üzer, yeri gelir sever. Birgün sizlerde Liva’nın sohbetmekanı adresine girerseniz göreceksiniz. Cicisohbet ‘ i vardır. Memnun kalırsınız. Disiplin için bişe diyemem.  O disipline rağmen Livanın sohbet siteleri  her zaman  Google gibi arama motorlarında birinci. Cicisohbet.org olsun masalsohbet.org olsun sohbetiyi.org olsun biz buraları Liva ile tanıdık. Gerek disiplini olsun gerek güzel sohbeti. Kimine kardeş kimine bacı kimine dost.
İyi ki varsın Liva…
Sizinde sanalda tek arzunuz liva ile tanışmak sohbet etmekse. Mekansohbet sohbetmekani yada cicisohbet adresi her zaman hizmette.
Sevgi ve saygılarımızla. Alemin KraliçeSi LiVa…

Dostluk başka yönetim başka

Sevgili Kurshun makalen harika olmuş. Emeğine, eline ve kalbine sağlık. Sizde bu Kurshun ne diyor diyorsanız hadi gelin tanış olalım.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :
Elit chat

–  Sadece ben olmalıyım

Www.sohbetmekani.net

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

  Öncelik le sizlerin emeğine yüreğine sağlık sizler böyle platform lari organize edip bugün lere getirmeseydiniz bizler bu sohbet ve güzel dostluklar içerisinde olamazdik Başta liva olmak üzere ve ekip arkadaşlarına emekleri için tşk ederim

  Kalemine sağlık kurshun kardeşim. Evet liva genel olarak bilinir. Liva yi bilen ve aile olmak isteyen herkes sohbet etmek için bekleniyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
 • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
  Sitemap
  Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
 •  
  error: Emeğe Saygı!!! By: LsD