Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sanal sohbet - Sanal sohbet dünyası insanların olmak istedikleri

Sanal sohbet

Sanal sohbet

SuGaRBoY     10-04-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sanal sohbet     940 Defa Okundu

Sanal sohbet dünyası insanların olmak istedikleri lakin reel sohbet hayatlarında olamadık halleriyle doludur. Kimisi reel sohbet hayatlarında ya mecburdur bazı şeylere yada mecbur bırakılmıştır.

Kimisi aşırettir sonundan korkar. Kimisi kimsesizdir yalnızlıkdan korkar.

Kimiside sanalsohbet dünyasını bir eğlence görür.

Neşeli chat yapmak için girer bazıları, lakin morali bozulur bazen kendinden çok kötüleri görünce. Yıkık dökük hayatlar doludur.

Bazılarımız bağımlılık edinmiştir sanalsohbet dünyasını, bazılarıları dertten kederden neşeli sohbet edebilirmiyim diye girer. Çünkü reel sohbet hayatı bitmiştir. Birçok evli kadı yada evli erkek mevcuttur. Hepimizin söyleşi etmesi bir ihtiyaçtır, reel sohbet hayatımızda gideremeyince bu ihtiyacı bu sekilde online sohbet arayışına düşeriz.

Sanal sohbet

Sanal sohbet

Sanal sohbet

Peki karşılıklı sohbet ederken evli kadın yada erkek olması ne değiştirir?

Aslında sohbet açısından karşılıklı sohbet ederken birsey değiştirmez. Karşındaki bir arayış içinde değilse. Açık konuşmak lazımsa birçok erkek yada kadın hepsi genel bir arayış içindedir. Istisna olanlar var elbette. Belkide gözünü kör edenler. Ama senin niyetindir önemli olan çünkü senin gözün onlara körse ölüyorum deseler birşey değişmez. Online sohbet siteleri kadın erkek ayrım olmadan karşılıklı sohbet edilebilecek en güzel ortamlardır. Neşeli chat yapmak reel sohbet hayatınızdan uzaklaşmak sizin elinizdedir. Fakat sanalsohbet dünyası içinde herkesi barındırır. Yalancıları, saf ter temiz insanları, hırlısı hırsızı ve üstelik o nasıl bilinmek isterse o şekilde bilirsiniz.

Ama hepsi bir diyemem asla. Kaliteli elit kişilerde var. Kalitesiz kişilerde çok var. Kimi kadın mahalle kavgası gibi kavga ederken, kimiside kalitesinden neyse… Deyip geçiyor.

Ne iyi diyebiliyorum nede kötü. İyiye kullanılırsa aslında harika. Kötüye kullanılırsa kötü.

Uzun lafın kısası her şerden bir hayır, çıkara bilirseniz neşeli sohbet belkide reel sohbet ile özleşir. Lakin herşey bana mi derseniz. Ne neşeli sohbet olur nede siz istediğinize ulaşmış olursunuz.

O halde tüm gerçeklerinizle yalansız neyseniz o olarak neşeli chat yapabilirsiniz. Herşey sizin elinizde yönetmende sizsiniz, başrolde.

Simdi hemen sohbet mekanı ile karşılıklı sohbet ile buluşmak dileğiyle…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD