Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Eskişehir sohbet odaları - Eskişehir sohbet odaları güzel günlerin habercisi.

Eskişehir sohbet odaları

Eskişehir sohbet odaları

SuGaRBoY     22-04-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Eskişehir sohbet odaları     767 Defa Okundu

Eskişehir sohbet odaları güzel günlerin habercisi. Düzenli bir gelişim düzeyine sahip olan Eskişehir.
Yaz geliyor adalarda, porsuk çayında güzel bir gondol sefası zamanı geliyor. Her şehire örnek olacak parklar, köprüler ve birçok yenilikler yapıldı.

Peki neden Eskişehir sohbet sitesi konusu ele alındı? Galiba ben Eskişehir özlemine düştüm. Lakin ben Eskişehirden ayrılalı yıllar oldu. Malum artık yabancıyız memleketimize. Girdiği uzun sokaklarda kaybolacak kadar yabancı. Ne garip değil mi doğdum büyüdüm on sekiz sene geçirdim. Fakat şimdi bir yabancı. Babam bir yeri tarif ederken diyorki şurası varya bilirsin. Biliyor musun diyen yok. : )
İste zaman böyle yapay denizini bir misafir gibi ziyaret ettim. Bir öğrenci şehrinden çok daha fazlası olmuş burası.
Turizm açısından bilhassa harika bir gelişim elde etmiş. Yıllardır Yılmaz Büyükerşen Allah için söylemek gerekirse çalıştı. Ama malum biz insan oğlu hep aynı yaşta yada genç kalamıyor. Eskişehir sohbet sitesi gencini, yaşlısını, fakirini zenginini, öğrencisini yerlisini söyleşi ettirebilen en kaliteli sohbet adresi.
O adres neresimi? Elbetteki sohbet mekanı başka yermi kaldı ki?

Eskişehir sohbet odaları

Eskişehir Sohbet Odaları

Eskişehir sohbet odaları

Eskişehir ne anlatmayla biter, nede yazmayla aslında. En kaliteli sohbet adresini sırf bu yüzden öğrenmek için bile ziyaret edebilirsiniz.
Eski bir şehrin yep yeni yüzünü ziyaret edeceğinde belkide iyi bir rehber bulursunuz. Tarihi odun pazarı ve gurur veren bir şehir.
Ziyaret ederseniz Eskişehiri Mustafa Kemal Atatürk‘ün Eskişehir taşı ile yapılan ürünlerini incelemeyi atlamayın.
Sazova parkı, masal şatosu, kent park, bal mumu heykeller müzesi, adını saymayı unuttuğum birçok turistik alan. Hepside Eskişehir güzelliği, anlayışlı yerel halkı ile ayrıca güzelleşen bir memleket.
Ne günler geçirdik adalarda, barlar sokağında, Ertuğrul gazide, sazovadan, Hasan polatkan bulvarında, yeşiltepede, saymakla bitmez anılar. Keşke hep orda kalsaydım dediğim tek şehir Eskişehir. Ter temiz hayaller kirlenmeden. Kalpler kırılmadan, ruhum yorulmadan, bedenim yaşlanmadan. Keşke dediğim birçok şey yaşanmadan.

Memleket mi? Evet orası benim memleketim, özlediğim her şeyin olduğu memleket. Merak mı ettiniz o halde www.sohbetmekani.net adresinde Eskişehir taşı tarihini söyleşi ederek neden öğrenmeyesiniz. Sohbet mekanı en kaliteli sohbet adresi sizleri Eskişehir sohbet sitesi içinde hem Eskişehirlilerle tanışmaya hemde biraz şehir rehberliği etmek için sizleri davet ediyor. Haydi şimdi icabet zamanı.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD