Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Ordu Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

SuGaRBoY     16-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Ordu Sohbet Odaları     624 Defa Okundu

Ordu Sohbet Odaları

Güzel ülkemizin güzide şehirlerini gezmeye devam ediyoruz. Ordu Sohbet Odaları ile Ordu şehrini keşfedeceğiz. Ne demişler “Ordunun dereleri aksa yukarı aksa vermem seni ellere Ordu üstüme aksa…
Ordu, Karadeniz Bölgesinin orta ve Doğu kısmında yer almaktadır. Hem tarihi hem de doğal güzelliklere sahip Ordu da gidilip görülecek çok fazla mekan vardır. Ordu Sohbet Odaları içerisinde bulunan Ordulu hemşehrilerimiz de bizlere nereye gidilir, nereler görülür anlatıyorlar. Şarkı ve Türkülere bol bol konu olan bu şehir, Ünye, Fatsa, Perşembe, Maşukiye, gibi bir çok ilçeye sahiptir. Hem yöresel lezzetleri, hem de halkının yardımseverliği ile öne çıkan ordu, Rize Sohbet Odaları makalesinde de bahsedildiği gibi doğa harikasıdır.

Karadeniz yöresinin genel havası Ordu’da da mevcut. Sessiz sakin tam kafa dinlemelik huzur verici yaylaları, renklerin bir çok tonunu barındıran mavi ve yeşili buluşturan doğası, mis gibi nefes açıcı havası ile tam gezilip görülmelik bir şehir. Ordu ya giderseniz, Boztepe de yamaç paraşütü yapıp, Çambaşı kayak merkezinde kışın tadını çıkarabilirsiniz. Sohbet Odaları içerisinde sohbet ederken, kullanıcılarımız genelde Karadenizi görmek ister. Çünkü bilinir ki Karadeniz Mavi ve Yeşilin buluştuğu muazzam bir bölgedir. Ordu da fındıkçılık yaygın olup, geçim kaynağı olarak geçmektedir. Tarihi demişken Çanakkale Sohbet Odaları makalesinde bahsedildiği gibi bir tarih değil. Ordunun tarihi daha daha eskilere dayanmakta.

Ordu Sohbet Odaları

Boztepe

Ordu Chat Sohbet

Ordu deyince az öncede bahsettiğimiz gibi Boztepe gelir akla. Teleferik ile doğa harikası Orduyu izleye izleye Boztepeye ulaşır, tepeden orduya kuş bakışı bakabilirsiniz. Araçla da ulaşılır elbet lakin eşsiz manzaranın tadına varmak istiyorum diyorsanız elbette teleferik ile gitmelisiniz. Ve macera adrenalin tutkunu iseniz Boztepeye yamaç paraşütü yapıp eğlencenize eğlence katabilirsiniz.

Ordu Sohbet Odaları

Paşaoğlu Konağı

Aynı şekilde Taşbaşı Kilisesi, Paşaoğlu Konağı da gezilip görülecek, harika sohbet edilecek yerlerden. Bayanlarla sohbet ederken Ordu lezzetlerinin de harika olduğunu duymuştum. İnşaallah bir gün LsD`m ile gidip yemeklerinden tatmak ve oraları görmek nasip olur.
Sohbet mekanı dendiğinde akla gelen ilk adres wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak sizleri Ordu Sohbet Odaları içerisine bol bol Karadeniz sohbetleri etmeye bekliyoruz.

Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD