Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Erzurum Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum Sohbet Odaları

SuGaRBoY     17-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Erzurum Sohbet Odaları     502 Defa Okundu

Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum… Tortumundan Palandökenine, çetin kışından, çetin savaşçı Nene Hatun una ne güzel bir şehirdir. Bugün Erzurum Sohbet odaları ile Erzurum’u konuşma günü.

Erzurum, yani halk deyimi ile Dadaşlar diyarı, Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir ilimizdir. Tarım ve hayvancılık ile geçimini sağlayan Dadaş halkı, yardımsever ve fedakar hali ile de ilgi çeker. Ordu Sohbet Odaları makalesindeki tarihi geçmişe burda da rastlıyoruz. Önemli bir kavşak konumundadır Erzurum. Nüfus oranına baktığımızda Erzurumda erkek nüfusu ile kadın nüfusu oranı neredeyse aynıdır bu özelliği ile de dikkat çeker. Erzurum Sohbet Odaları Erzurumlu hemşehrilerimizin buluştuğu, memleket hasreti çekenlerin de dahil olup buram buram hasret giderdiği bir ondır. Gurbetçi Sohbet Odaları içerisinde giderilen hasretler gibi, Erzurum dan uzak olan Erzurumlu vatandaşlarımız da bu odada sohbet edip, güzel ve keyifli dakikalar geçirebilir.

Erzurum Sohbet Odaları

Tortum Şelalesi

Erzurum Sohbet

Erzurum, havası bakımından oldukça çetindir. Malum Erzurum un kışı meşhurdur. Hatta anımsarsanız 2011 üniversite Kış oyunları burda yapılmıştır. Aynı zamanda 2026 Kış Olimpiyatlarına da aday bir şehirdir. Erzurum a Evliyalar Beldesi de deniyor. Gezilecek görülecek güzellikte bir çok mekana sahiptir. Yakutiye Medresesi bunlardan bir tanesidir. Harika işçiliği, heybetli duruşu ve yapısı ile hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak yeridir. Bir diğer görülmesi gereken yer Tortum Şelalesi. Bu şelale dünyanın en büyük Şelalelerinden biri olup ziyaretçi akınına uğraşmaktadır. Fazlası ile yüksekten düştüğü için çok ihtişamlı ve ilgi çekici olmaktadır. Erzurum Sohbet Odaları içerisinde daha bir çok gezilecek mekanı öğrenebilirsiniz.

Erzurum Sohbet Odaları

Palandöken

Erzurum deyip te kayak sporlarından bahsetmemek olmaz elbette. Palandöken de doyasıya kayak yapıp, nehirlerinde de rafting keyfini sürebilirsiniz. Ve tabiiki Nene Hatun… Vatan Sohbet ile Vatan kanalında da hasbihali edilen o asil kadın. 93 harbi dediğiniz Türk-Rus Savaşı sırasında Ruslara karşı direnen Türklerin simgesi, askerlerimizi komuta eden çetin bir kadın. Erzurum un savaşçı simgesi, tarihimizin en anlamlı ismidir. Erzurum Sohbet Odaları, Nene Hatun ismi geçince onun emek ve fedakarlıklarını konuşma yeridir aynı zamanda.

Kaliteli sohbet mekanı wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak sizleri sunucumuza keyifli sohbetler etmeye bekliyoruz.

Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD