Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Kız Kıza Sohbet - Kızlarla Chat - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Kız Kıza Sohbet

Kız Kıza Sohbet

SuGaRBoY     13-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Kız Kıza Sohbet     702 Defa Okundu

Kız Kıza Sohbet

Sevgili sohbetmekanı okurları. Genel sohbet içerisinde kız kıza sohbet etmek, hatta kadınlardan oluşan bir kanal açıp sadece kadınlara özgü olanı konuşmak mevcut bir durum.

Kadınlarla sohbet ederken farklılıklar elbette belli eder kendini. Çünkü bir kadın hele de çalışıyor ise hem iş hayatı hem ev hayatı ve işleri konudur sohbetlerine genelde. Kız kıza sohbet daha samimidir. Özel sohbet konuları fazlaca yer eder. Gönülden sohbet süregelir muhabbet arasında. Kime gönlünüz kaydı ise dert dökmek babında anlatırsınız. Olay ve hadiseleri can kulağı ile dinler, güzel de yorumlar yapar kızlar. Şu şöyle olsa idi ile başlayan cümlelerle güzel yönlendirmeler de yaparlar. Karşılıklı sohbet ederken göz teması ile çok daha iyi anlarsınız ne kadar dikkatle dinleyip umursadıklarını. Kız Kıza sohbet ederken daha çok ilişkiler konusu ilgi çeker. Çünkü deneyim ve yaşanmışlıklar yol gösterir insana. Ben bunu yaşadım, benim ilişkimde de aynen bu durum oldu gibilerinden deneyimlerle yön verilir, belki de girilecek bir yanlıştan döndürülebilir.

Kız Kıza Sohbet

Kız Kıza Sohbet

Kızlarla Chat

Evlilerle sohbet ederken de hele de çocuk varsa bol bol bilgi paylaşımları yapılır. Çocuğun büyüme evreleri, kullanılan bez mama, nasıl vakit geçirip aktiviteler yapıldığı gibi konular ön sırada yer alır. Ve tabii ki olmazsa olmaz ev işleri, temizlik tüyoları. Kızlarla sohbet bir çok faydalı konuya kapı aralar kısacası. Aynı şehirde iseniz şehirler arası sohbet eder, hatta buluşmalar dahi düzenlenebilir kızlarla chat sonucu. Sanal ortamlar içinde görüşüp tanışıklıklarını gerçek hayata döken insan sayısı fazladır nitekim. Birlikte güzel vakit geçirir uzun uzun sohbetler ederler. Bu tanışıklık uzun yıllar devam edip tam bir dost sohbet olur aradaki muhabbet.

Kızlarla chat ederken maalesef çekememezlikler de büyük yer eder. Kıskançlık oranı kadınlarda çok daha yüksek olduğu için hasetlik de bir o kadar fazladır. Kimi kariyerini kıskanır kimi sevgilisini kimi karakterini. Kadın aklını anlamak bazen gerçekten imkansız olabiliyor. Böyle haset dolu insanlara denk gelmemek duası ile diyoruz… Sohbet odaları içerisinde de bol kıskançlık mevcut olabiliyor. Bunun nedenlerinden en önemlisi popülarite. Genel sohbet içinde bir kız çok popüler ise diğerleri tarafından kıskanılabilir, hedef haline gelebilir. Bu doğal bir durum artık günümüz chat odaları içerisinde. Maalesef bu durum bazen iftiraya kadar gidip kötü sonuçlar da doğurabiliyor. Hep denen o cümle ah bu kadınlar…:)

Kız kıza sohbet etmek ve keyifli sohbet ortamını doyasıya yaşamak istiyorsanız haset ve kinden uzak mekan olan SohbetMekani.Net adresine bekleriz.

Saygılarımla…

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD