Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Kadınlarla Chat - Kadınlarla Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Kadınlarla Chat

Kadınlarla Chat

SuGaRBoY     08-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Kadınlarla Chat     749 Defa Okundu

Kadınlarla chat

Sevgili Sohbet Mekanı okurları. Bugün sizlerle kadınlarla chat dendiğinde sohbet nasıl süregelir, kadınlarla sohbet etmek farklılık gösterir mi gibi konulara vurgu yapacağız.

İster sanal ortam olsun, ister gerçek yaşam olsun kadınlar Allah’ın emanetleridir. Nisa suresinde derki Onlarla yani kadınlarla iyi geçinin. Yaradılış itibari ile naif ve zarif olan bayanlar, aynı zamanda kırılganlardır. Bu sebeple chat ortamları içerisinde Bayanlarla sohbet edilecek ise daha bir dikkatli olmak gerekir. Erkek erkeğe sohbet ederken haybeye konuşulabilir. Karşıdaki çok da alınmaz belkide. Ama hanımlar daha bir alıngan olduğu için bir kelime yazarken iki kere düşünmek gerek genel sohbet içerisinde. Hanımlar naiftir diyoruz.

Kadınlarla chat yaparken maalesef buna uygun olmayan tavır ve davranışlarda görmek mümkün. Chat odaları içerisinde yazılan kelimesine dikkat etmeyip bu nasıl bir bayan dedirtecek kadar itici cümleler kuran kadınlarda mevcut. Bu tarz sohbetleri okumak bir kenara dursun, gözümün ucu ile dahi denk gelmek kalbimi sıkıyor. Keşke sanal ortam ya da reel yaşam farketmeksiniz kadın olmanın gerekliliklerine uyabilsek ama nerde….

Kadınlarla Chat

Kadınlarla Chat

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla sohbet dediğimizde bazı erkeklerin akıllarına güzel bayanlarla sohbet olgusu gelebiliyor. E haklılar niyet sohbet etmek chat yapmak dışı olunca karşıdakinin sureti de önem kazanır.

Kadınlarla tanışma siteleri içerisinde kendilerine ve kalplerine denk bayan arkadaşlar ararlar. Bulduklarında da gonulden sevenler oluverirler. Bir de yabancı kadınlarla tanışma durumları var. Türk kadınları ile çok iyi geçindiler de yabancılar kaldı diyesi geliyor insanın ah insanlar 🙂 Canınız sıkıldı aldınız elinize telefonu mobil chat odaları içerisinde gezinirken genel sohbet konuları ilginizi çekti. Yemek tariflerinden tutun ev işlerine kadar muhabbet gırla. Anlayın ki kadınlarla sohbet ortamı içerisindesiniz. Oturun izleyin ya da dahil olun. İkisi de keyiflidir.

Keyifli sohbet içerisinde de olabilirsiniz elbette. Yalnız kadınlarla sohbet ederken seviyeli sohbet çizgisinden de çıkmamak gerekir. Unutmayın bayanlar naif ve kırılganlardır. Kadınlarla sohbet yaparken sahte olmamak gerek, çünkü kadınlar kendine dürüst davranan erkekleri daha çok benimserler. Güven konusunun cinsiyeti olmaz aslında ne olursa olsun doğru olmak her daim en güzelidir. Allah doğru olanlardan eylesin, sanal ortamlar içerisinde de gerçek ortamlar içerisinde de… Kadınlar demiş iken çok sevdiğim bir söz ile bitireyim makaleyi; “kitap gibi kadınları, imlası bozuk erkekler okuyamaz”…

Saygılarımla…

Makale: Hafsa

Seo: LsD

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD