Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Mobil TRSohbet Odaları - TRSohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Mobil TRSohbet Odaları

Mobil TRSohbet Odaları

SuGaRBoY     15-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Mobil TRSohbet Odaları     524 Defa Okundu

Sevgili sohbetmekanı okurları. Mobil TRSohbet Odaları vesilesi ile hayatının aşkını bulan bir kızın hikayesini paylaşacağım bugün sizlerle.

Hülya, bir üniversite öğrencisi idi. Ailesinden uzakta bir şehirde okuyor, derslerinden arta kalan zamanlarında da bol bol kitap okuyordu. İçine kapanıp sakin bu kız ile muhabbet etmek pek mümkün değildi. Lakin muhabbete değer biri olursa çok kaliteli sohbet ortaya çıkarıyordu. Etrafında pek fazla arkadaşı da yoktu hali ile. Kız kıza sohbet etmeyi daha çok sevse de kız arkadaşı dahi bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdaydı. Tek hedefi derslerini hakkı ile verip, ihtiyaç sahibi olan ailesine maddi katkı sağlamaktı.
Hülya o gün okuldan erken gelmişti yurduna. Odasına girdi arkadaşının takır takır internetten bir şeyler yazdığını gördü. Merak etmişti. Kafasını çevirip ne yapıyorsun sen bakalım dedi arkadaşına. Arkadaşı chat odaları içinde sohbet ettiğini söyledi ona. Oturup izledi arkadaşını. Merakı artmıştı. Girdiği sunucuda bir çok sohbet odaları vardı.

Genel sohbet içinde çok fazla kullanıcı sohbet ediyordu. Birbirini görmeden duymadan sadece yazılı sohbet mümkün mü dedi. Bir süre izledi, dikkatini çekmişti chat ortamı. Her konudan konuşuluyordu ama en çok bir rumuz dikkatini çekmişti Hülyanın. Görmese de duymasa da aklı onda kalmıştı…
Bir süre sonra arkadaşı memleketine gitti. Hülyanın bilgisayarı olmadığı için Türk chat sitesi takibi yapamıyordu.Aklı o nickte kalmıştı.Telefonunu eline aldı. Googleye Mobil TRSohbet Odaları yazdı. Aradı aradı o sohbet sitesini.

Mobil TRSohbet Odaları

Mobil Online Sohbet sitelerini gezerken arkadaşını arayıp sormak geldi aklına. Site ismini öğrenir öğrenmez bir tık ile bağlandı telefonu ile. Heyecanlıydı. Sanki hiç girmediği bir ortama adım atıyor gibiydi. Heyecanlı olduğu kadar tedirgindi  de. Ne de olsa bilinmez bir dünya onun için. Bir rumuz gerekiyordu. Ne olsam ne olsam diye düşünürken aklına çocukken çok sevdiği bir çizgi film karakteri geldi ve o rumuzu aldı. Ve serüven adım adım  başladı…

Mobil Bedava Sohbet ile girdiği Mobil TRSohbet Odaları onun başını döndürmeye yetmişti. Sohbet ortamı o kadar kalabalıktı ki. Bu da yetmez gibi özeline gelenlerin sayısı daha da zorluyordu onu. Zaten mobil sohbet çok garip gelmişti. Bunlardan nasıl kurtulabilirim derken bir cesaret #Sohbet kanalına yazdı. Özelimi nasıl kapatabilirim? Genel sohbet o kadar akıcıydı ki yazdığı çoktan yukarılarda kalmıştı. İkinci kez yazmaya da hiç niyeti yoktu. Birden sohbet odasında kırmızı ışık yandığını farketti.evet birisi nickini yazmıştı Hülya nın. Baktı elleri titremeye başladı, kalp atışları hızlandı çünkü yazan kişi o ilgisini çeken kişiydi….
Sonra ne mi oldu? Sonrası bir sonraki makalemizde ikinci kısım olarak sizlerle buluşacak. Hülya gibi tazecik heyecanlar ile Mobil TRSohbet odaları na girmek isterseniz sizleri SohbetMekani.Net adresine bekleriz.

Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD