Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Gül chat - Gül chat makalesinde bugün konumuz alışkanlıklarımız.

Gül chat

Gül chat

SuGaRBoY     09-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Gül chat     867 Defa Okundu

Gül chat makalesinde bugün konumuz alışkanlıklarımız. Biliyoruz ki reel sohbet hayatımızda bir takım alışkanlıklara sahibiz.
Örnek verelim mesela; kimi arkadaşımız kitap okumayı alışkanlık haline getirmişken, kimisi de kitap okuma vakti kadar zamanını sigara içerek geçirmekte. Her ikiside alışkanlık lakin biri iyi alışkanlık iken diğeri aksine hem kötü alışkanlık sağlık bozmasıda yanında cabası. Yetmezmiş gibi en düşük bildiğim sigara fiyatı on lira hesap edersek kitap parasını kat kat misli oluyor. Anlayacağınız bu alışkanlık hem cebe dokunuyor, hemde sağlığa.
Elbette biliyorum bu sözlerim bir fayda etmez vaz geçirmeye. Lakin anneler, babalar yada yavrular, daha fazla yaşamak için , sigara bırakmak için devlet desteğinden faydalanabilir.
Tabiki alışkanlıklar bunlarla bitmiyor. Kimi alışkanlık diye alkole sığınıyor. Kimisi kola içmeyi o kategoriye koyuyor. Tercih meselesi. Lakin ne bir alkol derdinizi hafifletiyor, nede sığındığınız anlık unutturan uyuşturucular fayda ediyor. Reel sohbet hayatınız da paylaşamadığınız birçok şeyi belkide gülchat içinde tanıştığınız birileriyle paylaşırsınız.

Gül Chat

Gül Chat

Gül chat

Gülchat bir sohbet sitesi lakin şunuda hatırlatmadan geçemeyeceğim. Sohbet sitesi insanlara alışkanlık kazandırır, hatta LsD bağımlısı gibi bağımlı hale gelirsiniz. Lakin uyuşturucu yerine bir LsD nicki bağımlılığı daha iyidir. : P
Taktım kafaya LsD aramalarına bütün sitelerimi yerleştireceğim. Hırs meselesi, e madem ben LsD nicki bağımlısı oldum. İnsanlara belki o aramaları yaparken bi nebze yardımcı oluruz. Elbette ki gır gır sohbet şeklinde anımsatmaya çalışıyorum. : D
Fakat bu gır gır sohbet ifademide sakın ha temizlikde kullanılan gırgır algılamayında. : )
Konuma devam edeyim ve cümlelerimi nihatmyetine kavuşturayım. Alışkanlıklar sadece reel sohbet ile karşınızda değil. Sanal sohbet ilede birçok alışkanlık ediniyorsunuz. Kimileri yalan söylemeyi gerçekleri saklamayı alışkanlık edinirken, kimisi mecbur bırakılıyor yalan söyleşi etmeye. Bu farkı lütfen seçelim ve muamelesini ona göre değerlendirelim.
O halde daha fazla yaşamak için belkide sigara bırakmak için gır gır sohbet ile söyleşi ederek devlet desteğini öğrene bilir ve öğrete bilirsiniz…
Bir sonraki webimde yeniden gülchat makalesiyle görüşmek ümidiyle…

Sağlıkla hoş kalın ve hoşçakalın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD