Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet sitesi - Sohbet sitesi şimdi sizlerin nazarında yep yeni haliyle...

Sohbet sitesi

Sohbet sitesi

SuGaRBoY     21-04-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet sitesi     901 Defa Okundu

Sohbet sitesi şimdi sizlerin nazarında yep yeni haliyle…
Artık güvenilecek insanlar aramaya çalışmayın. Sizlere güvenli sohbet adresi sohbet mekanı ile kalitenin tadını çıkarın.Evet şimdi diyorsunuz ki sanal dünya yalan dünya güven mi kaldı. Haklısınız aslında dün bir kez daha onca senelik arkadaşımın davranışından sonra sanal dünya yalan dünya moduna bende girdim. Ama biliyor musunuz benim  sanal sohbet hayatından soğumam için pollyana olmakdan çıkmam gerekiyormuş. Ben sanal sohbet hayatım boyunca hiç kişisel davranmadım. Lakin şimdi diyorum ki madem kural çiğneniyor bende çiğniyorum.

Insanların psikolojikman tercih sunulması karşılıgı her zaman tepki yapar ve madem seçenek sundun sana güle güle der. Aslında farkında olmadan alacağın cevap bellidir. Lakin çok nadiren tercihim sensin denir ki, buda duygusal bağ yada bir çıkar anlamına gelir.
Aslında kızmıyorum sadece kırılıyorum. Neden kızmıyorum bakın söyliyeyim. Onca yıl aynı taktiği bende uyguladım. Dostta düşmanda barındı yanımda. Şimdi o taktiği kullandığının farkındayım. Etrafındakilere yetki vererek onları kullandığınında farkındayım. Lakin sanal sohbet bir gün ona da öyle bir tokat atar ki. Haklıymışsın Liva der. Ortalama dört senedir, bana en az geldiği yetiş diye altı fazlasını saymadım. Ama o şunu anlamıyor onun olmayan kuralları onu bitirir. Benimse kurallarımı bir kez çiğneyişim beni bitirdi. Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az. : )

Sohbet sitesi

Sohbet sitesi

Sohbet sitesi

Güvenli sohbet adresi dedim ama. Buralarda güven kendinizin verdiği kadardır. Yani siteye bağlı değil yalan dünya sanal dünya oluşu. Kişi kendini burada reel sohbet hayatından farklı gelirse ne verirse onu alır. Ama evet verdiğini alamayan da çok fazla. Sebebi aşikar insanlar kendi reel sohbet hayatında olduğu gibi olmadığından.

Bilirsiniz sevgili okurlarım. Ben hep yazarım ya yazdığınıda değişen insan değilimdir. Kalkındırdığım insanı çamura batırır. Gerektiğinde de çamurdakini ayaklandırırım. Fazla hafife aldılar galiba bu ara yokluğumu fırsat bilen çakallar yüz tutmuş. Yatıp kalkıp tek kişiye şükretsinler. Bir senedir böyle sessizsem borçları tek kişiye.
Sabrın sonu selamettir diyerek susuyorum tüm haksızlıklara. Sanmasınki bir ömür padişahım sultan kalacak. Gelin sohbet mekanı adresini birlikte izleyelim. Birlikte gerçekten neyse o diye düşündüğüm tek insanla. Hoş oda arada delirtiyor ama bazen haklı bazen haksız olsada. Size gülücük yüzünüzden eksik olmasın diyerek bugünlük veda ediyorum. Bir başka makalede yeni gülücük oluşturacak sohbet ile olma ümidiyle…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD