Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Reel sohbet - Reel sohbet hayatınızda herşey kötüyemi gidiyor.

Reel sohbet

Reel sohbet

SuGaRBoY     09-04-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Reel sohbet     1069 Defa Okundu

Reel sohbet hayatınızda herşey kötüyemi gidiyor. Sıkmayın canınızı hangimizin güzel gidiyor ki? Hayat bazen en çirkin oyunlarını oynar insana. Hatta insanlar başrolu alır o oyunda. Şaşkınlığını gizleyemezsin.

İnsanlar seviyor ardında kırık dallar bırakıp yok olmayı. Belkide bundan sevdiklerimizin bize hiç tutunmayışı, yada bizim onlara deliler gibi sım sıkı tutunuşumuz. Biz kırık dal bırakmamak için uğraşırken, onlar daha fazla nasıl kırarız dalları diyor galiba.

Yani işin gerçeği su yöndeki sohbet ederken de herşey aynı.

Özgür kanatların, naif ruhun yada buram buram kokan aşk kokun farketmiyor. Hepsi birer suçlu halini çok rahat alabiliyor.

Bazen chat yapmak isteyişiniz reelsohbet hayatınızdan uzak kalmak için elbette biliyoruz.

Lakin ne kadar uzaklaştırabildiğimiz konusu tartışılır.

Reel sohbet

Reel sohbet

Reel sohbet

 

Bugünlerde konudan konuya atlarken buluyorum kendimi galiba aklimda bir sürü konunun çakışması sebebi. Gerçeği söylemek gerekirse, reelsohbet ve sanalsohbet hayatım birbirine karıştı. Chat yapmak bazen iyi gelirken bazen de böyle kafa karıştırıyor işte. Şahsen ben kapatınca bitirenlerden hiçbir zaman olamadım. Hep aklımda neden diye bir soru isareti olmadı desem yalan olur.

Hep bir sırtımdan yedim darbe, yada nasıl kıyıyorlar diyorum. Sanalsohbet için değil sadece chat yaparken yada reelsohbet hayatımda hep kızıyorum kendime aslında. Ne insanın ayıbını vurabildim yüzüne, nede kırıp incite bildim.

İyi gözüken lakin özünde iyi olmayan bir huy işte benimkisi.

Gelip chat yapmak için bana ayıbı olan birçok insan yazıyor. Lakin ben hiçbir zaman sen busun diyemiyorum. Bazen ayıbı onlar mı ben mi yapıyorum bilmiyorum. Ama şunu biliyorum LsD bana çok kızıyor bu yüzden.

Güzel gönüllü yarim lakin çok sabırsızdır. İnsanlar bazen belli etmez duygularını, bazılarıda içi dışına vurmuştur benim gibi. Biz aslında chat yapmak konusunda da sanalsohbet reelsohbet konusundada LsD ile zıt kutuplardayız. Malum zıt kutuplar birbirini çeker. Bizde bu kanıtlanmış oluyor aslında. Onun içinde sakladıkları var. Benim de içimde yangınlar…

 

Çok konuştum galiba yine. Dilerim hergününüz neşeyle dolu olsun. Kalbinizden huzur hayatınızdan neşe eksik olmasın..

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD