Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Yeni Sohbet Uygulamaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Yeni Sohbet Uygulamaları

Yeni Sohbet Uygulamaları

SuGaRBoY     27-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Yeni Sohbet Uygulamaları     551 Defa Okundu

Yeni Sohbet Uygulamaları

Canınız mı sıkıldı, farklı bir deneyim mi yaşamak istiyorsunuz? Alın elinize telefonunuzu indirin yeni sohbet uygulamaları ve gelin sanalın eşsiz kollarına…

Eski sohbet siteleri, belli bir platform üzerine kurulu idi. Yani sadece bilgisayar üzerinden Web ya da mirc tabanlı girip sohbet edilebiliyordu. Teknolojinin gelişmesi ile bu durum da değişiklikler gösterdi. Yeni sohbet siteleridaha günümüz çağına uygun olarak kurulmaya başladı.Hali ile yeni sohbet uygulamaları da türemeye başladı. Farklı farklı bu uygulama ve içerikler arttıkça işçilik ve seo işleri de artmaya başladı. Uygulama tanıtımları ve kullanıcı bulma çabaları da başlayınca, ortam tam bir sanal kapışma halini aldı.

Sohbet uygulamalarına baktığımız zaman, başı daha çok mobil cihazlarda kullanılacak uygulamalar alıyor. Mobil Online Sohbet edebilmek için artık hem cihazlar, hem de uygulamalar elverişli. Sanal sohbet siteleri içerisinde bir araştırma yapıldığında mobil olarak giren kullanıcı sayısının artmış olduğu görülmektedir. Bunun sebebi artık sohbet mekanı sitelerine ulaşmak çok daha pratik ve basit. Bilgisayara bağımlı kalmadan her an her yerde İnternet ve kullanışlı bir cihaza sahip iseniz, sohbet edebilirsiniz. Hali ile bu ve bu gibi sebepler mobil sohbete yönelmeye vesile olmuştur.

Yeni sohbet uygulamaları, chat sitesi kuracak olanların daha çok mobil cihaz kullanıcılarına yönelik kurdukları uygulamalardır. Tabii ki bilgisayarlardan girebileceğiniz mirc programları çok fazla. Ama mobil söz konusu olduğunda, uzun süre bağlı kalarak sohbet edilebilecek uygulama arayışına giriyor herkes. Web üzeri girişlerde belli bir süre sonra ekran kapanıyor ve sunucudan da düşülüyor maalesef. İşte hem buna bir son vermek, hem de Web de alınamayan bildirimleri de almak için yapılan bir çok uygulama Google play ve appstorelerde sizleri bekliyor.

Sohbet Uygulamaları

Yeni sohbet uygulamaları demişken, elbette en iyi ve kullanışlı olup çoğu mobil kullanıcıların tercih ettiği Androirc programıdır. Bu program ile hem sunucudan düşme sorunu ortadan kalkıyor, hem de bildirimleri rahatlıkla alabiliyorsunuz. İndirilmesi de, sunucu eklenmesi de gayet pratik. Bunun üzerine ayrıca bir makale yazmayı düşünüyorum. LsD ile ortak bir makale olacak inşaallah. Androirc ve kullanımı hakkında. Bu program ile sade ve sakince, düşme sorunu olmadan, doyasıya tam sohbet edebilirsiniz. Nerde olursanız olun, İnternet çekiyor ise, orda sohbet içine dahilsiniz demektir. Böyle güzel ve pratik bir programdır.

Androirc dışında da birçok mobil uygulama olsa da daha iyisi yapılana kadar en iyisi Androirc. Bu arada daha kalitelisi yapılana kadar da en kaliteli sohbet sitesi www.sohbetmekani.net adresidir. Buyurmaz mısınız?
Saygılarımla….

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Her geçen gün teknolojinin gelismesi her sektörde çağ atlamalara sebep olduğu gibi sohbet uygulamalarının çoğalıp gelişmeside irc ortamının çağ atlamasına neden oluyor. Bu konuda elinden gelenin en iyisini yapan SohbetMekani.Net yönetimine teşekkürü bir borç biliyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD