Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Trabzon Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Trabzon Sohbet Odaları

Trabzon Sohbet Odaları

SuGaRBoY     13-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Trabzon Sohbet Odaları     618 Defa Okundu

Trabzon Sohbet Odaları

Çayelinden o yani giderum yali yali, sırtındaki sepetun ben olayım hamali…. Seyahat balonuna atlayın bugün Trabzon Sohbet Odaları ile Trabzon turu yapma günü.

Karadenizin incisi olup her mevsim yağış alan şehirdir Trabzon. Balıkçılığı zirve yaptığı bu şehirde hem tarım hem de hayvancılık geçim kaynaklarıdır. Trabzon Sohbet Odaları, sizlere Trabzonu o eşsiz güzelliklerini tanıma imkanı sunar. Zira Trabzonun doğa güzellikleri ağzı açık bırakan, cennetten bir numune gibi dedirten cinsten. Rize Sohbet Odaları makalesinde Rizeyi anlat anlat bitirememiştik. Şimdi de yaylaları, yeşillik ve mavisi ile meşhur Trabzonda sıra. Trabzona gidildiğinde nereler gezilir diyenlere tabii ki öncelik UzunGöl.

UzunGöl daha fazla tahrip olmadan gidin görün derim. Ben yıllar yıllar önce gittiğimde o kadar doğal o kadar harika bir güzelliği vardı ki. Gölün kenarında bir camii, etrafı çevreleyen sis bulutu, şuh doğa sesleri ve eşsiz havası ile insana ferahlık veren bir güzellikti. Falan yakın zamanda sohbet odaları içinde de gidenlerden duyduğum ve gördüğüm kadarı ile eski halinden pek de eser kalmamış. Daha da yok olmadan bu güzellik, gidip görün derim.

Uzun Göl

Uzun Göl

Trabzon Sohbet

Ve tabii ki Sümela Manastırı. Maçka da bulunan bu manastır kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yapıt. Manastır giderken geçeceğiniz o mekanlara inanamayacaksınız. Yıllanmış kocaman ağaçlar, yemyeşil patikalar ve kaya diplerindeki dağ çilekleri. Kayanın dibine yapışmış şekli ile görkem ve heybet abidesi manastır bakınca, perili evlerden biri gibi olduğunu göreceksiniz. Üzerindeki sis bulutu ile daha bir heybetli görünen bu kilise Ortodoks kilisesi. Bu manastıra aynı zamanda Meryem Ana da deniyor. Van Sohbet Odaları makalesinde de Akdamar adasındaki kiliseden bahsetmiştik. İkisi de eski yapılar ama heybet olarak Sümela solda sıfır bırakır Akdamar kilisesini.

Sümela Manastırı

Sümela Manastırı

Atatürk ün Trabzona geldiğinde konakladığı aynı zamanda müze olarak kullanılan Atatürk köşkü de görülmesi bir mekan. Yeşillikler ve çamlar arasında bulunan bu köşk taş işçilik ile dizayn edilmiştir. Haftanın her günü ziyarete açıktır bu köşk. Gurbetçi sohbet odaları içinde sohbet ederken,buranın  gurbetteki dostlarımızın da Türkiyedeki uğrak yeri olduğunu öğreniyoruz.

Kaliteli sohbet kavramının vazgeçilmez adresi wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak sizleri Trabzon Sohbet Odaları içerisine Trabzon hakkında sohbet etmeye bekliyoruz. Buyurmaz mısınız? Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD