Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet33 - Sohbet33 sohbet sitesi neresi? Aslında şöyle düşündüm.

Sohbet33

Sohbet33

SuGaRBoY     24-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet33     751 Defa Okundu

Sohbet33 sohbet sitesi neresi? Aslında şöyle bir düşündüm. 33plaka kodu İçel e ait. 34 İstanbul 35 İzmir peki neden sohbetin 33 halimi var? Bende belki siz kullanıcılarımız söylersiniz yorumlarla diye düşündüm. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış.
Şimdi biraz o halde bam başka konulardan bahsedelim. Mesela hayatınızda en çok ne kıymetlidir?
Allahım sınamasın genel olarak hepimizin en büyük zaafıdır evlatları. Onlar olmaz ise olmaz zaten.
Peki ya sizin en büyük zaafınız yada kıymetliniz nedir ve kimdir?

Sohbet33

Sohbet33

Sohbet33

Şöyle bir göz gezdirince sohbet33 neredeyse rakamlardan sıralama dolu domain var. Domain almak kimi insandada alışkanlıktır. Hususi alma sebebi elbette vardır. Lakin benim tercihim belli bak ne güzel isim. Masal sohbet cici sohbet sohbet iyi sohbet mekanı bu isimlerden daha güzeli yok benim için çünkü sohbet sitesi bunlar.
Herkes için özel olan vardır. Benim içinde özel olan bunlar. Konudan konuya geçer oldum farkındayım. Lakin küçükte olsa zaman zaman iyi yada kötü göndermeler yapıyorum buradan okuyucularıma.
Aslında takip etmediklerini söyleselerde aksine beni takip eden okuyucularım.
Zaman hepimizin aleyhine işliyor. Farketmez hangi sohbet sitesi olursa olsun. Sizi elbette gercek hayatınızdan uzaklaştıramaz. Probleminize çare elbette sizinle ararız.
Belkide sizinle psikolojik sohbet ederiz lakin, biliyoruz ki acılarınızı hafifletemeyiz. Sadece derdinize ortak oluruz. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışırız. Hatta kimimiz reel sohbet hayatınızın içine girmek isteyebilir. Sizinle ağlar, sizinle güler. Peki siz psikolojik sohbet ederiz diyebiliyor musunuz?

Psikolojik sohbet

Bakın aklıma ne geldi bundan bir sene önce LsD yeniden sohbet sunucuları içine geri döndü. Bende psikolojik sohbet diye makale yazmıştım.
Google aramalarından bir user gelmiş. Ben sohbet sunucuları içinde yoktum. Artık neler oldu bitti bilemiyorum. LsD hatırlarmı onuda bilmiyorum. Ama şunu biliyorum. Aslında sohbet siteleri userleri genel olarak psikolojik sohbet için giriş yapıyor.
Aslında hepimizin bir psikiyatriste ihtiyacı var. Kabul etmesek bile böyle. Pek sağlıklı insanlar olduğumuz söylenemez.

Sözüm sadece size değil elbette. Hepimiz için aynısı geçerli fazla konuştum yeniden şimdilik hoş kalın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD