Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet burada - Sohbet burada diyoruz ama nerede diyorsunuz öyle mi?

Sohbet burada

Sohbet burada

SuGaRBoY     25-03-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet burada     749 Defa Okundu

Sohbet burada diyoruz ama nerede diyorsunuz öyle mi? O halde sizlere sohbet nasıl ve nerede yapılır biraz bahsedelim.
Yeni bir site yeni bir domain heyecanıyla karşınızdayız. Evimizden ve isimizden arta kalan zamanlarda hep birlikte sohbetburadayız. Nasıl zor zamanlarda birbirinin destekçisi olduk bir bilseniz.
Dileriz siz kullanıcılarımızdan aldığımız güçle yazdığımız bu satırlar doğru kişilere doğru yerlere ulaşır. Dilerim gönlünüzce sohbet hep bu adreste sizinle olur. Bilirsiniz bir sözü var Hakkı İbrahim Hakkıoğlu`nun.
Etme etmeyen yere, ekme bitmeyen yere, ayak nasıl gidecek, gönlünün gitmediği yere. Aslında bu bir maniymis lakin ben Hakkı İbrahim Hakkıoğlu satırlarından öğrendim.
Insan gönlünün olmadığı bir yere nasıl gitsin değilmi? Sizin de gönlünüz bizimle olsunki sohbetimiz sizinle şen olsun. Basit örneğini görüyorum. Gönlü olmadığı bir yerde yok su anda buranın sahibi. : )

Sohbet burada

Sohbet nasıl ve nerede yapılır devam edelim konumuza eski insanlarla sohbet etmek kadar güzel birşey yok aslında usulü erkan bilen kişilerle kaliteli sohbet ne güzeldi.
Yollarımız ayrı ayrı, kalplerimiz bir olsada. Herşey o eski kaliteyi hatırlatıyor. Kaderin bir suçu yok herkes bir sebeple ayrıldı sohbet odalarından. Lakin yaşadıkça keşke dediğimiz şeyler çoğalıyor.

Içimizde geçmiş sohbet hayatımıza dayanarak barındırdığımız güçle birlikte rehberlik edeceğimizi düşünüyoruz. Sizinle birlikte keyifli bir vakit geçirmek için sohbetburadayız diyoruz siz sevgili sohbet sitesi arayışında olanları yanımıza bekliyoruz.
Sohbet nasıl ve nerede yapılır biraz olsun bahsettik. Şimdi biraz özgürlük zamanı…

Sohbet burada

Sohbet burada

Sohbet odaları

Sohbet odaları ne ifade ediyor?
Bizim mekan da sohbet odalarında, eşitlik herkese aynı davranmak değil, herkese aynı özeni göstermektir. Insanlar kuvvetce ve zekaca olmasalar bile anlaşma ve hak yolunda eşitler. Her kullanıcı aynı hakka sahip. Useriymis yetkilisiymis bizim icin farklı degil. Biz bizim mekan da fark olsun diye herkese aynı özende tutuyoruz.
Arkamızdan yürümeyin, önümüzden de, yanımızdan yürüyün ki, boylelikle hep eşit tutalım.
Bakarsınız sizinle birlikte keyifli bir sohbet dostluğu turu yaparız neden olmasın. Şimdi kafanızı meşgul eden konuları bir kenara bırakın. Çok uzun zamandır içinizde olan sohbet odalarını buldunuz. Hemen bizim mekan da sohbetmekanında yapın sohbetinizi.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD