Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Bizim mekan - Bizim mekan nasıl biryer? Hoşçakal derken

Bizim mekan

Bizim mekan

SuGaRBoY     21-03-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Bizim mekan     857 Defa Okundu

Bizim mekan nasıl biryer?
Hoşçakal derken bile kal benimle diyenlerin adresi. Nasıl diye düşünmeyin…
Siz hiç veda ederken keşke gitmese demediniz mi? Evet burdan bakarsanız biraz manzara farklı. Dünya ip buradakiler cambaz. Kimsenin kalbi sohbet siteleri içinde aldığı acıdan uslanmaz. Lakin herkes istediğini yaşar.
İrc sohbet sitesinde insanlar bazen reel hayatlarından farklıdır. Aslında neyi değiştirir değilmi? Ben şaşırıyorum duyduklarıma. Örnek; bekarım diyor evli çıkıyor birçok bey. Kadınlarımız çoğu zaman korkusuna ismini yaşını hayatında gerçeklerini saklama ihtiyacı duyuyor.
Peki bu gerçeği değiştiriyor mu? Hayır ama belkide öyle güvende hissediyor.
Aslında ben kaliteli sohbet kurallarından birinin de gerçeklerin olduğunu düşünüyorum. Ne yaparsak gerçeklerden kaçamayız lakin belki biraz muhabbet ederek rahatlamaya çalışabiliriz.

Bizim mekan

Bizim mekan

Bizim mekan

Bazen verdiğiniz kararlar sonucunda ne kadar ciddi bir yolda olduğunuzu tahayyül edememiş olursunuz. Bunun farkına vardığımızda iş işten çoktan geçmiş ve o yola girmiş bulunursunuz. İrc sohbet sitesi içinde de bu tür şeyler başına çok fazla gelir. Sonra kaybetme zamanı gelince keşke gercekleri saklamasaydım diye feryadlarınız içinizde patlar o halde anlamsız değil yalansız sohbet etmeli.

Bizimmekan sohbet siteleri adı altında aslında yıllar önce var oldu. Kurucusu LsD tarafından bırakılmasaydı suan yaşı kimbilir kaç olurdu.
Kalitelisohbet muhabbet en guzel yıllarında olan zamanda irc sohbet sitesi girişini bırakan LsD yıllar sonra yeniden eski domainini canlandırdı.
Bir kez daha yalansız sohbet arayışı yaparken Bizimmekan tercihini nede yapacağınızı bir düşünün isterseniz. Adres neresimi cok ayıp!
Tabiki www.sohbetmekani.net başka irc sohbet mi var. : )

Yalansız sohbet, muhabbet

Hepimiz biliyoruz muhabbetin nasıl başlayıp, nasıl sürdüğünü. Zaman zaman isyan vurguları taşısada yüreğiniz, iyiki yaptım noktasında olacak sohbet mekanı için hep düşünceniz.

Disiplinli kontrollü bir tutuma sahibiz biz bu adreste. Değerlerinize sahip çıkıyor ve kurallara riayet ediyoruz. Sizlerde iyi ki sohbet mekanına girmişim diyeceksiniz.
Motive olarak belkide sohbet arkadaşınla ufak bir yemeğe çıkacaksınız.
Dileklerinize en kısa zamanda ulaşıp mutluluğu yakalamanız ümidiyle…
Hoş kalın hoşçakalın.
Yüzünüzden tebessüm hayatınızdan neşe eksik olmasın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD