Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sempatik sohbet - Sempatik sohbet siteleri içinden

Sempatik sohbet

Sempatik sohbet

SuGaRBoY     17-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sempatik sohbet     879 Defa Okundu

Sempatik sohbet siteleri içinden selam ederek, bu güzel günde başladık yeniden yazmaya. Lakin ben içimi dökeceğim bu günlerde yeniden, artık siz arkamı toparlamaya başlayın sohbet ederiz derken.

Evet aslında her telden sohbet edeceğiz bir nevi sizinle. Zaman zaman ben sizlerle en çok ve en uzun kimlere inandığımı. Bazende gülüşünü ayrı kendini ayrı sevdiğim LsD yi.
Zamanı geldiğinde de bir sokak çocuğunun elini cebine sokacağı kadar boş olduğunu herşeyin.
Bazen bir chilek user sebebiyle dürüstlüğün nasıl pahalı bir mülk olduğunu öğrendiğimi paylaşacağım.
Nerede olursak olalım chat siteleri içindede reel sohbet hayatındada bazen insanlar insanların içinde insanlara hasret yaşarlar der Özdemir Asaf nede haklı.
Hepimiz onca insan içinde biraz insan gibi olanlara hasret değilmiyiz? Şahsen ben fazlasıyla hasret kaldım. Son darbenin ardından daha çok farkına vardım.

Aslında şunu biliyordum ben. Herkes QuickSiLver i fazlasıyla sevmişti, oysa ben bir dost olarak onu eksikleriyle sevmistim. Demekki neymiş hak etmeyene vermeyecekmişiz ederinden fazla değer. Bu dünyada en pahalı şeyin tecrübe olduğuna bende inanıyorum. Peki neden biliyor musunuz sohbet seven dostlar? Çünkü o tecrübeyi kazanmak için önce kaybetmek gerek. Bende chat siteleri içinde kaybede kaybede o tecrübeyi kazandım.

Sempatik Sohbet

Sempatik Sohbet

Sempatik sohbet

Sempatiksohbet sitesi sakinleri bu günlerde kalemim diyor ki bu kadar yazdığın yetmez mi, artık çiz gitsin. Lakin bir gün kalemime uyacağım.

Biliyor musunuz Mevlanın harika bir sözü var chat siteleri içinde sayılı bulunan insanlar için sanki yazılmış.
{İki şey mühimdir. Birincisi: Okyanus gibi bol haysiyet İkincisi: Elif gibi dimdik şahsiyet!} bu ikisi neredeyse yok denilecek kadar az sohbet ederiz dediğimiz yerde.
Bir dediği bir dediğini tutmuyor mesela dost sandığım sahibinde. Bende karar aldım QuickSiLver konusunda kalemime uyacağım çizip geçeceğim. Ama önce biraz gömerek. : )

Uzun zamandır genel çalışıyordum. Biraz şahsi çalışma zamanı. LsD bazen kızsada bana napim seviyorum kinayeyi yada iğnelemeyi diyelim.
Özdemir Asaf dedim, mevlana dedim. Biraz biraz aklım erdikçe andım. Bir dahaki makalelerimizde anmaya devam ederiz. Şimdilik sempatiksohbet sitesinde kalın yerimiz belli oluncaya kadar. Sonrasında bizimle kalırsınız. Esen kalın.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

  Sempatik adam

  Sempatiklesmenin zor oldugu şu günümüzde sempatik sohbet etmek icin sohbetmekani.net adresine girdim. Cok begendigim bir ortamla karsilastim tesekkur ederim.

   Bizi Seçtiğiniz İçin Biz Teşekkür Ederiz. Sizler için Güzel Bir Sohbet Mekanı Sempatik Sohbet Yeri Kurduk Iyi diLekLeriniz İçin Tekrar Teşekkürler…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
 • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
  Sitemap
  Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
 •  
  error: Emeğe Saygı!!! By: LsD