Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Ramazanda sohbet - Ramazanda sohbet konusunu

Ramazanda sohbet

Ramazanda sohbet

SuGaRBoY     06-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Ramazanda sohbet     805 Defa Okundu

Ramazanda sohbet konusunu ele alalım demiştim ya, şimdi tam zamanı. Sohbet mekanı eski sahibinde yıllar sonra ilk defa ramazan ayının ilk gününe giriyor. Neden peki ramazan sohbet keyfi diyorum?
Biraz bahsetmek istiyorum nedir ramazandasohbet konusu?
Biz kadınlar ramazan sohbet keyfi yaparken akşama ne yemek yapacaksın diye sormadan edemeyiz. Oruç olunca güzel bir yemek ve sofra hazırlama planı kurarız. Mutfakta geçiyor neredeyse günümüzün yarısı. Hele birde küçük çoçuğu olan varsa, artık mutfağa tv taşır. O derece evet mutfakta vakti geçiyor. Büyükannem hep derdiki bir kadının mutfağı büyük ve güzel olcak. Haklıymış diyorum şimdilerde.

Ramazanda sohbet

Şimdi hanımlar söyleyin bakalım ne var akşam menüde. Aslında örnek log alırdım sizlere lakin, makaleyi yazdığım telefon ile sohbet sunucusu giriş yaptığım telefon farklı. Bir süre idare edeceğiz böyle logsuz. Orucbaba gelmis sohbet sunucusuna, he birde bulgur pilavı, akşam menüde olsa gerek. Bende pek severim ama sebzeli olcak. : )
Bazen de aslında paylaşmak yanlış geliyor bana. Olan var olmayan var. Geçen komşum dediki olmayanın internette ne işi var. Malum facebook da paylaşmak moda ya.
Aslında ben şöyle düşünüyorum. Hepimizin elinde son model telefon her ne durumda olursak olalım paketimizde internet. Artık cep telefonu genel bir ihtiyaç. İnternetsiz paketi olan şebeke yok!
Bu durumdan ötürü el mecbur internet. İster kullansın ister kullanmasın. Kullanmayanda yok aslında. Sohbet sunucusu girişi yaptı diye bolluk içinde diyemeyiz anlayacağınız.

Ramazanda sohbet

Ramazanda sohbet

Facebook ile sohbet

Şimdilerde ramazan sohbet keyfi facebook ile sohbet ilede çok moda. Dediğim üzere zengin sofralar süslenir resimler çekilir. Birde üstelik sofraya mecazen davet edilir. Ben facebook kullanmıyorum. Lakin kuzenlerim sağolsun. : )
Heleki bu günlerde yeniden çocuk tecavüz haberleri gündeme gelmişken, herseyi evlatlarımızı bilhassa görsel sölen gibi sergilemeye karşıyım.
Kızım dışarda anne tuvaletim geldi diyince ona küçük olmasına ve tuvaletini tutmanın yanlış olmasını aşılayan bir anne olarak bile dikkatimi göz önüne seriyorum. Ortalık sapık kaynıyor. Çocuk tecavüz haberleri bitmiyor. Facebook ile sohbet bazen fazla can yakıyor.
Neyse… Konumuzu fazla şaşırtmadan tüm kullanılarımızın Ramazanı mubarek ve ilk orucu kutlu olsun. Daha nice sağlık ve mutlulukla iyi ramazanlara ermeyi hep birlikte temenni ediyoruz  Sohbet mekanı ailesi olarak. Bu özel günlerde çocuk tecavüz haberleri diye canınızı sıktık ise affola. Ramazanda sohbet facebook ile sohbet derken aldı gitti konu. Şimdiden hayırlı iftarlar dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD