Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet yeri - Sohbet yeri burası siz burada hiç kendinizi yaşadınız mı?

Sohbet yeri

Sohbet yeri

SuGaRBoY     06-04-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet yeri     695 Defa Okundu

Sohbet yeri burası siz burada hiç kendinizi yaşadınız mı?
Bugün burada yazılanlar aslında belkide sizin beyninizde de var. Hepimiz bir tomurcuk gibiydik başlarında, ister reel sohbet hayatımızda, istersenizde sanal sohbet de diyin farketmez.
Başımızı ne zaman toprağın üzerine cıkarıp filiz versek. Bir çiçek gibi açmak istediğimizde biz kadınları koparttılar.
Kac defa açmayı denersek deneyelim. Gerekse sanal sohbet gerekse reel sohbet de yeniden hep kopardılar.
Adı çiçek olan bile hiç açtımı acaba. Yada adı Gül kişi bile hiç güldü mü?
Burada sohbet yerinde belkide çoğu kişi kendini yaprakları dökülmüş bir ağaç gibi hissediyor elbette biliyorum.
Lakin üzülmeyin. Son baharın gelecek olan bir ilk baharı her zaman var Allah ömür verirse. Dileriz sanal sohbet ve reel sohbet hayatınızda herşey gönlünüzce olur.

 

Sohbet yeri

Sohbetyeri mi arıyorsun kendine. Bir aile samimiyetinde, kaliteli ve elit kişilerle sohbet etmek mi istiyorsunuz? O halde doğru bir adrestesiniz. Sizi rencide edecek kişilikler yok!
Tepki göstermek istediğinde ayıp olur diye tepkini içine gömme, anlayış ve sabırla seninle sohbet etmek için seni bekleyen bir aile olduğumuzu sakın unutma.
Hakkını yiyecek, senin isyanını arttıracak kimse yok burada. Dişini artık sıkmayacaksın.
Şunu unutmayın sakın başarısızlık diye birşey yoktur. Sanal sohbet yada reel sohbet başarısızlık sandığımız şey, bir öğretmenin dersi anlatma biçimi ile öğrencinin dersi öğrenme biçiminin uyuşmamasıyla alakalı. Peki sizin öğretmeniniz nasıl sizin için. Önemli olan bu elbette. Hayat bir öğretmen siz ise bir öğrenci olun. Sohbetyeri içinse bırakın öğretmeniniz kaliteli ve elit kişilerle sohbet etmek olsun. Argo olmadan saygı ve sevgiyle sohbet etmek en güzeli.

Hayat sohbet

Hayat sohbet için aslında çok nadide bir ortam. Ama kimisi kötüye kullanır. Kimisi iyiye. Kocasından, karısından yada babasından, annesinden öfkesi gözünü kör etmiş bir çok insan. Hayat sohbet ile sohbetyeri arasında daha çok üzülür aldığı darbelerden. O kor ateşin dumanı o farkında olmasada basiretini örter.
Yaşayamadıklarının hıncı aklını sis perdesi gibi kapatır.
Korkak, pısırık, içine kapanık bir user olma sohbet mekanında burada kaliteli ve elit kişilerle sohbet etmek sana inşallah hayat verecek. Hayat sohbet bir sansı hak ediyor bence ne dersiniz?

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD