Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Dedikodu Sohbet - Dedikodu sohbet sitesi aman ne güzel.

Dedikodu Sohbet

Dedikodu Sohbet

SuGaRBoY     19-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Dedikodu Sohbet     929 Defa Okundu

Dedikodu sohbet sitesi aman ne güzel. Biz kadınların arayıp da bulamadıkları şeydir dedikodu. Kadın kadına sohbet ederken kaçmak mümkün değil Dedikodusohbet etmekten.
Ramazanda sohbet zamanları içindeyiz malum sahura kadar sohbet ederiz kadınlar olarak.

Sözde Ramazan mübarek gün lakin sevap kazanalım derken günaha gireriz bilmeden. Ayşe komşunun kız gelmiş Almanyadan kocası pek yakışıklı maşallah. Allah çirkin bahtı versin diye boşuna demiyorlar. Altında son model araba. Huzuru varmı diye düşünen varmı acaba
Aaa Zeynep geçen gece aman bi ses bi ses. Şöyle bi dinledim. Veli kız kaçırmış anası babası kızı almaya gelmiş….
Bla… Bla…
Bitmek bilmez dedikodu sohbet keyfi sahura kadar sohbet ederiz ile. Kadın kadına sohbet hep böyle.

Dedikodu Sohbet

Dedikodu Sohbet

Dedikodu sohbet

Sonra devam eder sohbet . Kadın kaynanasını çekiştirir. Yada bilemedin kocasını anlatır. Dedikodusohbet gırla…
Hani oruç tutar, sahur yapar kadın milleti. Gıybetinde dibine vurur sahura kadar sohbet ile. Seviminde günahını almim ama evi pek pis. Amann aşağı komşu iyiliğine iyi ama çok dedikoducu.
Sayamadığım neler neler sohbet konusu olur. Hayat çok kısa ona günah buna günah demiyorum ama. Bilerek yada bilmeyerek işliyoruz tüm günahları.
Birde sevap kazanmaya çalışırken daha kötü günaha girmek. Muhabbet bitmez kadının edeceği kelimelere derman yetmez.

Demem oki evet sohbet edin, lakin ederken bazı konulara dikkat etmeyi atlamayın.
Bazen bir musibet bin nasihattan iyi olur. Birgün birileri bilinçsizce sizin dedikodunuzu ederse ne olur? Ben bizzat geçirdim o dönemi şimdilerde kimseyi kınamıyorum.
Tamam muhabbet etmeye ihtiyacınız var. Benimde oluyor çoğu zaman. Dedikodu etmiyorum desem yalan olur. Karşılıklı sohbet ederken bile dedikodu ederim bazen. Örneğin konu komşum var bir tane bir saate gelirim der. Çoçukları bırakır bana gelmesi en az dört saat sürer.LsD ye çok acizlanırım. : )
Hiç sikayet etmez dinlerken. Ama kızar bana, benim yüzümün yumuşak oluşuna. Birgün olurda bende o duruma düşerim diye anlamaya çalışırım insanları napim. : )

Neyse… Bende yeniden günaha girmeden dedikodusohbet makaleme son verim. Daha güzel günlerde Daha güzel makalelerle buluşmak ümidiyle…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Dedikodu bizim işimiz yani biz bayanlarin yeri gelir sevgilimizin kocamizin dedikodusunu yeri gelir arkadasimizin dostumuzun yeri gelir kaynanamizin dedikodusunu yapariz. Ama simdilerde erkekler bizden daha dedikoducu oldu 😀

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD