Antalya Sohbet Odaları | Sohbet, Chat, Mobil Sohbet

Antalya Sohbet Odaları

Antalya Sohbet Odaları

Hafsa     30-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Antalya Sohbet Odaları     553 Defa Okundu

Antalya Sohbet Odaları

Nemli havasını bir kenara bırakarak yeşil ile mavinin buluştuğu akdenizin incisi Antalya yı konuşacağız Antalya Sohbet Odaları ile.

Şehirler arası sohbet turumuza devam edelim. Yılın dört mevsimi denizine girilebilen, ekim ayının sonunda dahi termometrenin 30 dereceleri gördüğü güzel şehir Antalyadayız. Mandalina sezonu olduğu için yeşil turuncu mandalina ağaçları ile karşılar sizi Antalya. Yolun kenarlarına dizilen palmiye ağaçları ile tropikal esintisi  hissettirir. Belek, Serik, Alanya, Manavgat, Kepez ve nice güzel mekanı ile merhaba der sizlere Antalya. Antalya Sohbet Odaları içerisinde chat yaparken önerileri almıştık. Antalya da nerelere gidilir, nereler gezilir. Şelaleler elbette görülmesi gereken yerler. İki önemli şelalesini ziyaret ettim sizler için. Biri düden şelalesi, diğeri Kurşunlu Şelalesi.

Antalya Sohbet Odaları

Düden Şelalesi

İlk durağımız düden şelalesi oluyor. Belediyeye bağlı bu doğal yapının giriş ücreti 5 TL. Otoparkı da mevcut o da 3 TL. Şelaleye girmeden önce güzel bir piknik alanı karşılıyor sizi. Tam bir sohbet mekanı olan bu yerde yeşillikler içinde çardaklara oturup şelalenin sesi eşliğinde gönülden sohbet edebilirsiniz. Oturup yiyip içtikten sonra yavaş yavaş şelalenin yolunu tutuyoruz. Merdivenlerden inip ulaşıyoruz bu doğa harikasına. Eşsiz güzelliğini izleyip o güzel havanın kokusunu içimize çekiyor ve düdendeki keyifli gezimizi noktalıyoruz.

Antalya Sohbet Odaları

Kurşunlu Şelalesi

Antalya Sohbet

Antalya Sohbet ile turumuza devam edelim. Kurşunlu Şelalesi de belediyeye bağlı ve girişi 8 TL. Otopark ücreti yok 🙂 Kurşunlu da küçük ve büyük iki şelale olmakla birlikte düden den daha büyük alana sahip. Gez gez bitmiyor. Yeşillikler içinde harika bir yolculuk yapıyorsunuz. En sonunda şehir terası yanındaki oyun parkında doyasıya sallanıp turumuzu sonlandırıyoruz. Antalya Sohbet Odaları müdavimlerini dinleyip şehir merkezinin yolunu tutuyoruz 🙂

Antalya Sohbet Odaları

Kaleiçi

Kaleiçi yolcusu kalmasın:) geldik Kaleiçine buraya araç girmiyor. Sahile doğru iniyoruz. Etraf küçük esnaf, satıcılar ile dolu. Sahil kısmında ise Alanya Sohbet kısmında bahsettiğimiz gibi tekne turları mevcut.Antalya gez gez bitmez, benim de bu minik seyahate sığdırdıklarım bu kadar. Denizi olmayan bir şehirde yaşayan insan olarak, denizi ile gözde olan bu şehiri gezip görmek benim için heyecan verici oldu. Devamı mı elbette SohbetMekani.Net ve Sohbet34.Net adresinde sizleri bekliyor.

Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Antalya akdeniz bölgesinin en güzide şehirlerinden biri cennet Vatanımızın güzel şehirlerini bu şekilde bize tanıttığınız için teşekkür ederiz Hafsa hanım.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
         
  •             © 2018 - 2023 Tüm Hakları Saklıdır.              Sitemap - Sohbet -  Mobil Sohbet -  Sohbet Odaları -  Sohbet Odaları -  Sohbet -          
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD