Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Alanya Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Alanya Sohbet

Alanya Sohbet

SuGaRBoY     29-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Alanya Sohbet     694 Defa Okundu

Alanya Sohbet

Bu makalemi siz sevgili okurlarıma hafif bir yağmurun altında, Alanya iskelesinin tam yanında, fenerin dibinden yazıyorum. Alanyada iken, Alanya sohbet edelim sizlerle.

Alanya, Antalya ya bağlı olan, güzel bir tatil cenneti. Antalya ya bağlı diyorum ama emin olun il olması gereken bir ilçe. Çünkü Antalya ya yaklaşık iki saat uzaklıkta. Ve büyüklüğü de fazla bir yer. Alanya, tam bir turizm merkezi. Her yerinde adım adım gezerken bir otele rastlamamanız mümkün değil 🙂 Adım başı her keseye uygun oteller mevcut. Alanya Sohbet  ederken öncelikle havasına değinmek istiyorum. Sen ne değişken bir havası öyle 🙂 az ince günlük güneşlik iken şuan yağmur yağıyor. Yağmur altında sizlere yazıyorum bu makalemi. Tam sohbet dedikleri bu olsa gerek 🙂

Alanya sohbet ederken, Alanya da yağmura yakalanıp bir maestro önünde mahsur kaldım 🙂 Konya sohbet odaları makalesinde bahsedilmiştir. Alanya havası aynı Konya gibi belirsiz ne zaman ne olacagı hiç belli olmuyor. Sırılsıklam bir halde eve döndüm ve makaleme burdan devam edeceğim 🙂 Alanya, bir çok yanı plaj ve sahil olan güzide ilçe. Bir saat boyunca tekne turu yapabilirsiniz Alanyada. Kleopatra plajından, aşıklar mağarasına kadar güzel bir gezinti yaparsın tekne ile. Serin serin esen Alanya havası eşliğinde dalgaların vurması ile gel gitlere uğrar sallanır tekne. Güzel bir adrenalin eşlik eder sizlere 🙂 indikten sonra güzel bir uyku iyi gider. Çünkü o denizin maviliği mayıştırı sizi.

Alanya Kalesi

Alanya Kalesi

Alanya Kalesi

Alanya sohbet ederken kalesinde bahsetmemek olmaz elbette. Alanya Kalesi içerisine giremedim maalesef. Yoğun yağmur etkisi yüzünden Alanya Kalesine gitmek nasip olmadı. Sizlere Alanya Kalesini anlatıp Keyifli Sohbet etmek isterdim lakin gördüğüm kadarı ile kale baya geniş sulara sahip. Yukarısında güzel bir Cafe var aynı zamanda gözleme de yapan bir Cafe. Kaleden Alanya yı izlemek ayrı bir keyiftir elbette. Sohbet odaları içerisinde elbette kaleye de girmiş olan kullanıcılar vardır. Onlardan daha detaylı bilgisini alırız.

Alanya da gezerken elime çubuk alıp sahildeki o yumuşacık kuma sevgilimle kendi ismimin baş harflerini yazdım. LsD ile Alanya sahilinde el ele gezmeyi o kadar çok isterdim ki. İskeleye giderken kaya diplerinde oturmuş aşıkları görünce daha da imrendim tabi. Başımı omzuna koyduğumda huzuru sonuna kadar hissettiğim sevdiğim ile orda el ele gezmek de nasip olur inşaallah. Aşk chat  yaparken de gezilecek yerler içine Alanya kesinlikle eklenmeli. Aşk yerim aşkımın yeri ne de olsa 🙂 Antalya ya giden tüm kullanıcılarımız, Alanya ya uğramadan ordan ayrılmayın derim.

Seviyeli sohbet siteleri içinde ilk yerini alan sohbet mekanı ve Sohbet34 ailesi olarak, sizlere gezip gördüğümüz yerleri anlatmaya devam edeceğiz. Devamı için www.sohbetmekani.net adresine buyurmaz mısınız?
Saygılarımla….

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD