Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Anneler günü - Anneler günü bugün 12 Mayıs 2019

Anneler günü

Anneler günü

SuGaRBoY     12-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Anneler günü     660 Defa Okundu

Anneler günü bugün 12 Mayıs 2019 yıllar önce yine Annelergünü 12 Mayıs tarihine denk geldiğinde sevgili kuzenim dünyaya gelmişti. O yüzden hiç unutmam anneler gününde doğduğunu.
O halde sözlerimize şöyle başlayalım. Bugünün anlam ve önemini bir sohbet sitesi olarak anmak için. Türkiye de yada yurt dışında Anne olan yada olmayan tüm Anne şevkatinde olan insanların Anneler gününü en içten dileklerimizle sevgi ve saygı ile hem anıyor hemde kutluyoruz.

Bir sohbet sitesi ailesi olarak dileriz ki bir değil, onlarca sağlıkla ve mutlulukla olmadı yüz yıl olsun. Sağlıklı ve mutlu olarak hayırlı daha nice Annelergünü geçirmenizi evlatlarınızla birlikte dileriz.

Anneler Günü

Anneler Günü

Anneler günü

Tüm iyi günümüzde kötü günümüzde yanımızda bizlere Anne şevkatini veren bütün insanlar Annelerimiz kadar değerlidir.
Okullarda öğretmenlerimiz, evlerde Anne ve babalarımız, kreşlerde bakıcılarımız, yetiştirme yurdunda gönüllülerimiz yada çalışanları.
Ayrıca aklıma gelen gelmeyen kimler var ise. Herkese saygı ve sevgilerimizi yollayarak, hayatta olsun yada olmasın. Sevgilerinin daima içimizde yaşayacağını, tüm annelerin ve anne yerine koyduğumuz herkesin, ellerini öpüyor ve bu güzel annelergünü kutlu olsun diyoruz.

Chat

Sadece reel hayat içinde değil, chat yaparak aramızda bulunan. Anne nedir zaman zaman bizlere gösteren, ekibimiz üyesi yada userimiz olan herkesinde bu özel günü kutlu olsun.
Bugün makalelerimi üçyüz kelime yapmaya çalışıp sizleri boğmayacağım. Bu güzel günde evlatlarınızla yada evlat yerine koyduğunuz herkesle güzel günler diliyoruz. Bir dahaki makalemizde buluşmayı ümit ediyoruz. Sevgi ve saygı ile esen kalın…

Anneler günü ile alakalı sözler

 • Anne demek sevgi demek, bizlere sevmeyi öğreten ilk öğretmenimiz olan Annelerimizin Anneler günü kutlu mutlu olsun.
 • En güzel bugün, Annelerimizin kıymetini göstermek gerek. O halde sevgi ve saygı ile gelmiş geçmiş kalplerimizde Anne yerine koyduğumuz herkesin Anneler günü kutlu olsun.
 • Anne olmak demek doğurmak demek değildir. Anne vasfını taşımaya layık her bir birey bir Annedir. Annelerimiz saygı ve sevgiyi en çok hak edendir. Anneler gününüz kutlu olsun.
 • Sabah uyandım, annem kıyafetlerimi hazırlamış, eksiksiz kahvaltı hazırlamış ve her sabah eksiksiz yorulmadan herseyime bakan bir anneye sahibim. Sahip olduğum anneme şükrediyor ve onun gibi merhamede sahip her Annenin ellerinden öpüyor. Anneler gününü sevgilerimle kutluyorum.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
 • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
  Sitemap
  Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
 •  
  error: Emeğe Saygı!!! By: LsD