Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Zurna chat siteleri - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Zurna chat siteleri

Zurna chat siteleri

SuGaRBoY     12-03-24     Sohbet     Zurna chat siteleri     120 Defa Okundu

Zurna chat siteleri bana bir çok şey hatırlatıyor. Acemiliğimi, sanal sohbette ilk aşkımı, aldığım komut eğitimlerini. Bunlar gibi bir çok şey. Yaptığım root adminliği. Yönettiğim sohbet kanallarını. Bil hassa unutmadığım mobil sohbet kanalını hatırlatıyor.
Zira benim için insanların yüzünü görme sebebi oldu. Dönüm noktam oldu yönettiğim mynet sohbet kanalı ve mobil sohbet odası. Eskiden herkes benden yardım isterdi. Çünkü bolca vaktim vardı. Evdeydim sürekli.
Çoluk çocuk yoktu. Bundan bizde faydalanıyorduk tabiki.
Şimdi üç çocuk eee bide eskisi kadar hızlı akan kan yok. 🙂
En deli çağlarımda hem reel hayatımda hemde sanal hayatımda baya hızlı yaşadım.

Şimdilerde ise huzurla sohbet sadece arzum. Ötesi birşey değil.

Zurna chat siteleri

Eminim ki sizlerde vaktinde bir çok yoldan geçmişsinizdir. Çünkü hepimizin bir dönüm noktası illaki oluyor.
Durum böyle oluncada insanların istek ve arzuları da değişim gösteriyor. Zaman zaman eğlenceli chat severken. Kısmende sakin yerlerde sakin sohbetler peşinde oluyor insan.
Evet burası bir kafa dağıtma yeri. Bazen diyorum burası eğlence parkı diye. Ama biz çocuk avutmuyoruz. İşimiz çocuklar değil yetişkinler.
Elbette bunuda insanlarin idrak etmesi gerektiğini düşünüyorum. Fakat anlatması kolay olan bu olay anlaması güç geliyor insanlara.

Elbette buda insanların anlayış biçimiyle alakalı. Aslına bakarsam benim genel olarak sohbet odaları makalelerimde giriş yaptığım cümle ve kelimeler ile çıkış yaptıklarım her zaman bam başka oldu.

Hatta bunun için arkadaşlarım nasıl makale bunlar dediği bile oluyor.

Zurna chat siteleri

Zurna chat siteleri

Zurna.net eski sohbet

İllaki hepimizin anılar şimdi gözümde canlandılar dediğimiz anlar olmuştur. Elbette bunu irc sohbet eskileri için söylüyorum. Yeni nesil sohbet edenler özel sohbet odaklı.
Nedeni sanıyorum anlayış ve arayış farkı.
Hepimiz farklı insanlarız.
Sanal sohbet hayatı içinde masal dünyamızda neler çıkacak karşımıza bilemeyiz. Zira hayatta bir masal ve her zaman bizi şaşırtmayı başarmamışmıdır?
Ucsuz bucaksız olmasada chat siteleri Keloğlan’da içinde PeriKızı da, Köroğlu’da. Anlayacağınız sizide içine alır benide. 🙂

Buraya bir çok şey yazılabilir. Fakat ben kısadan birşeyler paylaştım sizlerle. Anlayana mutluluk yakın. Anlamayana ise çok uzak burada.
Www.sohbetmekani.net

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD