Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Yazılı Sohbet - Ücretsiz Chat Sohbet Odaları Sohbet Mekanı.

Yazılı sohbet

Yazılı sohbet

SuGaRBoY     12-07-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Yazılı sohbet     783 Defa Okundu

Yazılı Sohbet

Kaliteli Sohbet sitesinde sizlerle birlikte Yazılı Sohbet Ediyor ve sizleride bekliyor olacagız Chat Sohbet Odaları Ben izne çıkarım bulur bir bahane o izinli olur çıkarır bir tartışma. Bu insanı düşündürmeden edemiyor. Girme yahu üzeceksen lakin böyle kaybolarak değil Alıştım bu Yazılı Chat Odaları Sitesine onun için onun kayboluşlarına. Alışamadığım şey benim yanımda yokluğu.
ircForum içinede girmiyor eskisi gibi oysa ordan çıkmıyordu. Kesin başka bir meşgale edindi demeden edemiyor insan. Ruhun yapmaz desede bir fısıltı neler fısıldıyor kulaklarına Ama ben çözdüm olayı galiba. Ne sevgi göstergesi eksik edilecek başka düşüncesi oluşmasın diye. Nede fazla gösterilecek şımarmasın diye. 🙂

Yazılı Sohbet Odaları

Altın harflerle yazacağım birgün google içine Sohbet Siteleri nde en iyisi bunlar diye Kıskanan çatlasın.
Şunada gelim Yazılı Chat Odaları için de dışında kimseye borcum yok. Birinden ayrılacaksam sevmiyorum diye yada başkasına ilgi duyuyorum diye söylerim. Elhamdulillah en açık şekilde söyleye bilecek ifadeye sahibim. Ben buna inanıyorum Google ki gerçekten öyle. Sadece yazılar olduğu için Görüntülü Sohbet Odaları yada Sesli Sohbet ibaresi kullanılmadığı için insanlar yanlış anlaşılıyor. Hem senin düşündüğün şeyin olması imkansız Bir Sesli Sohbet çok ediyor bunu ben taşıyamam. Iki skype iletişim seviyesi üst safhada. Üç ben o şahsın adını bile aklımda tutmayacak kadar değer verdim ona. Dört hakkında en ufak bilgim yok. Beş tek taktirim saygısı ve sevgisiydi, yönetmeye çalışmasıydı.

Bunların çıkar olduğunu farkedince yada Eylül bana birşeyleri paylaşınca o taktirim de kayboldu Sen niye kendini baskaları ile kiyas edip baskalarina ilgim olduğunu zannedersin. Yahu şunu bi anla umrumda değil sanal dünya Ohhooo sen benim bunlar haricinde yazdıklarımı okusaydın o halde neler düşünürdün.

Sohbet Odaları

Ücretsiz Sohbet Sitesi Olan Sitemizde sizlerle birlikteyiz Şunu bilin burasi gerçekten çok güzel bir chat odaları olacaktır, Benim işim bu, kelimelerle cümlelerle dans eder, kasmam gerektiğini yerine koyarım. Sana şu Sanal Sohbet Ortamı içinde öyle hikayeler yaratırım ki, sen bile gerçek zannedersin.
Öyle sonlar yaratırımki tövbe aşa, sen bile göz yaşlarına boğulursun. Kalem bu, yeri gelir sana olan sevgisini yazarken, baglanması gerektiği Sohbet Odası içine bağlanır Sana ben daha ne anlatayım. Ücretsiz Mobil Sohbet sitemizde sizleride bekliyoruz chat sohbet odaları olan sitemizde sizlerle birlikte herzaman el ele olacagımıza inanyorum vede Sohbet Odaları Sitesinde sizleride beklemekteyim.

Yazılı sohbet

Yazılı sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Sohbet odaları içinde saygi, sevgi, hoşgörü, hak, hukuk ve adaletin bir arada olduğu nadir sunuculardan biri başarılarınızın devamını dilerim…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD