Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Web Sohbet Siteleri - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Web Sohbet Siteleri

Web Sohbet Siteleri

SuGaRBoY     29-12-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Web Sohbet Siteleri     552 Defa Okundu

Web Sohbet Siteleri

Web Sohbet Siteleri deyince aklıma hep sadece bilgisayar üzerinden yapılan sohbetler gelirdi. Ama işin aslı öyle değilmiş.

Web Sohbet, eski sohbet sunucuları döneminde telefonlar henüz akıllı değil iken tam da benim düşündüğüm gibiymiş aslında. İnternetin ana ekranından bu crome olur mozilla olur farketmez sohbet sitesi adresini yazıp girdiğinizde web girişi yapmış oluyorsunuz. E tabii o zamanlar nerde akıllı telefonlar, nerde dokunmatik ekranlar. Dizüstü bilgisayar bile çok nadir, İnternet keyfi yapmak isteyenlerin İnternet kafelere gittiği dönemler.

Mobil Sohbet dediğimiz mantık henüz piyasada yok. Hali ile WebSohbet deyince akla İlk gelen bu anlattığım şekil oluyor. Web Sohbet Siteleri ile, rahatlıkla sohbet ve muhabbet ortamı içerisine dahil olabilir, sanal sohbet farkını yaşayabilirsiniz. Artık bunun için sadece bir bilgisayar gerekmiyor. Günümüz teknolojisine müthiş ayak uydurmuş telefon modelleri ile Web sohbet siteleri mobil sohbet ile iç içe geçmiş durumda. Sahip olduğunuz akıllı telefonlar ile doyasıya sohbetin tadını her an her yerde gönlünüzce çıkarabilirsiniz. Ne zaman ne mekan kısıtlaması olmaz. Elinizdeki mini bilgisayar tadında telefonunuz ile 7/24 sohbet odaları içerisinde bulunabilirsiniz.

Web Sohbet Siteleri

Web Sohbet Siteleri

Web Sohbet Odaları

Mobil web sohbet dedik. Sizce web sohbet odaları mı daha elverişlidir sohbet etmeye yoksa mobil uygulamalar mı? İkisini de kullanan bir kullanıcı olarak tek bir uygulamayı şiddetle öneririm. O da tabii ki Androirc. Başta fazlası ile karışık gelse de gerçekten hem kullanışlı hem de özellikleri o kadar güzel ki, Androirc e alışanlar için başka uygulama ya da web chat gerçekten zor. Web sohbet applet için de şunları söyleyebilirim. Bu da kesinlikle sitenin kullandığı sisteme göre farklılık gösteriyor. Kimisinde kenarında saat yok iken, bunu isteğe göre Shell firması ile yaptırabiliyor. Bazılarında bildirm sistemi yok. Nickiniz yazıldığında her hangi bir uyarı almazsınız ama bazı sitelerin web kısmında bu da mevcut. Bildirim alabiliyorsunuz. Bence en önemli kısım da  sohbetten düşme kısmı. Yani bağlantınızın kopması. Bir süre web ekranına bakmadığınızda maalesef bağlantınız kopuyor ve ekran ile ilişkiniz kesiliyor. Web Chat Odaları içerisinde belki de en en sevmediğim husus işte bu kısım. Bundan bir çok mobil web kullanıcıları da şikayetçi. Bu durum Bilgisayar web üzerinde de böyle mi bunu bilemiyorum. Kullanmak gerek.

İster Web Sohbet, ister mirc sohbet ister mobil sohbet uygulamaları aracılığı ile olsun, esas istenen seviyeli sohbet etmek ise wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri size bu imkanı fazlası ile verecektir. Mutlaka uğrayınız.
Saygılarımla…

Web Sohbet Siteleri

Web Sohbet Siteleri

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD