Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Turkishchat - Turkishchat türkçe ismi ile Türkiye sohbet

Turkishchat

Turkishchat

SuGaRBoY     18-05-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Turkishchat     928 Defa Okundu

Turkishchat türkçe ismi ile Türkiye sohbet diye biliniyor. Dün bahsettiğim gibi aslında yazma sebebim turkish chat makalesini her zaman yaptığım gibi google da arama yaparken dedikodu sohbet aramalarında önüme çıkmasıydı.
Fakat sevdim ben böyle izlenimlerimi yazmayı. Dün biraz gömer gibi olmuştuk galiba sohbet sitesini. Bugün başka yorum yazmayacağım hakkında. Çünkü zaman zaman bizlerde farkında olmadan aynı hatalara düşebiliyoruz.
Sevgili Aşkk nickini geçirdim diye üzülme zaman zaman hangimiz bilmeden hata etmiyorki. Ama sana söz bahsi geçen erkek arkadaşımla ziyaretinize geleceğim.

Şimdi ise konumu bambaşka şekilde ele alacağım.
Bugün konumuz uyuşturucu ve yok ettiği hayatlar. Ben çok bilmem isimlerini kokainmis LsD mis yok efendim hapmış.
Lakin bildiğim bir gerçek var. Hayatların sönmesi edinilen arkadaşlara bağlanıyor. Nasıl mı? Bakın söyle anlatayım…

TurkishChat

TurkishChat

Turkishchat

Türkiye sohbet edenleri bilir. Kız çoçuğu yada erkek çoçuğu farketmez. Hepsinin sigara yada uyuşturucu alışkanlığı edinmesi bir arkadaş vesile ile başlar.
Hani bir laf varya misle yatan mis kokar, pisle yatan pis hesabı.
Çok doğru aslında, kızlarımız uyuşturucuya genellikle erkek arkadaşı vesilesi ile başlarlar. Erkek arkadaşı kullanıcı olur kızada güzelleşmenin yolunun o olduğunu söyler.
Lakin güzelleşmek mi yoksa ruhen ve bedenen çirkinleşmek mi tartışılır bir konu.

Turkish chat sitelerimiz içinde çok rast geliyoruz ki iyi birşey olduğunu savunuyorlar. Anlık size iyi ya bedeninize ya beyninize ya hayatınıza hangisine iyi?
Türkiye sohbet içinde ben çok gördüm ben kullanıyorum nolmuş dediğini. Ayrıca kuzenimin eşi yıllardır kurtulma cabası vermekte. Kurtuldu sanıyoruz, lakin saklı gizli sanırım satıcı dostlarıyla mı görüşüyor napıyor.
Bi duyuyoruz yeniden hastanede yatıyor. Nasıl bir bağımlılık ki bırakmak istemiyor galiba.

Kuzenime üzülüyorum, inanın ben dayım yerine olsam kuzenime de test yaptırırım. Akşam arka sokaklar da bile konu ele alındı. Uyuşturucu için adam eşini mal gibi sattı.
İzledim arka sokaklar dizisini lakin üzülmeden edemedim. Bahsi geçen eşler bilerek ve isteyerek fazla doz alarak intihar etti. Bir genç kız daha sevgilisi aracığıyla alıştı uyuşturucuya.
Anlayacağınız arka sokaklar dizisi sebep oldu konuyu ele almama.
Öyle bir zamandayız ki yavrularımız bizlere bizi neden bu dünyaya getirdiniz diyebilecekleri halde.
Türkiye sohbet gençleri biraz bilinçli olalım. Sigara, Alkol, uyuşturucu heves edilecek birşey değildir. Kötü arkadaşlarınız sebebiyle hayatınızı yakmayın.
Kendi hayatım sana ne derken düşününki sadece sizin hayatınız sönmüyor. Yeri geliyor bir aile böyle sebeplerle yok olur.
Hicbir sıkıntı kötü alışkanlık ile düzelmez. Kendi derdinin dermanı olmak inanın kötü alışkanlık edinerek anlık unutmada değil.

Belki sohbetederiz sizinle bir çare bulunabilir derdinize…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    Türk’ün Türk den başka dostu yok bu tarih boyunca Türk ler tarafindan yaşandı. Güzel bir site kurmuşsunuz başarilar. Turkishchat güzel isim..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD