Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Trakya Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Trakya Sohbet Odaları

Trakya Sohbet Odaları

SuGaRBoY     23-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Trakya Sohbet Odaları     497 Defa Okundu

Trakya Sohbet Odaları

Güzel şivesi ve lezzetli yemekleri ile öne çıkan Trakya bölgesi hakkında Trakya Sohbet Odaları içerisinde hasbihal ediyoruz. Buyrun başlayalım.

Trakya, Marmara bölgesinin bir kısmını temsil eder. Balkanların doğusu olarak bilinen Trakyanın topraklarını üç ülke paylaşır. Bir kısmı Yunanistan da, bir kısmı Bulgaristan da bir kısmı da Türkiye dedir Trakya topraklarının. Trakya Sohbet Odaları, Yunanistan’dan ve Bulgaristan’dan gelen gurbetçilerimizin de, Türkiye’den gelen hemşehrilerimizin de buluştuğu bir mekandır. Trakya bölgesinin Türkiye kısmını Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul ve Çanakkale nin Avrupa yakalarının bir kısmı oluşturur. Birbirinden değerli ve güzel illerden oluşan Trakya, anlata anlata bitirilemeyeceği gibi de gez gez bitmez. Çanakkale ve İstanbul zaten başlı başına tarih kokan şehirlerimizdir.

Trakya Chat Odaları ile Trakyalı arkadaşlarımızdan bir çok bilgi edinebiliyoruz. Edirne’den başlamak gerekirse ciğeri ile meşhur bu şehre gelen herkes mutlaka ciğer yemeli imiş. Ciğer sevmeyen ve yemeyen ben, genelde bu lafı işitirim. “Edirnede ciğer yemedi isen, ciğer yedim deme!” Olur peki demem 🙂 Trakya Sohbet Odaları içerisindeki kullanıcılarımızdan da aynı lafı işitince peki dedim  olur da yolum düşer ise gidip yiyeceğim o ciğeri 🙂 Trakya Sohbet ile Edirne demişken elbette muazzam bir camii de makalemiz içinde olmalı. Mimar Sinanın Ustalık Eserim dediği Selimiye Camii,  Osmanlı mimarisi ve İslam motifleri işe gerçekten de bir ustalık eseri. Edirneye giderseniz şayet buralara uğramayı unutmayın. Ve tabii ki sınır kapılarımız.

Trakya Chat Siteleri

Trakya Chat Siteleri içinde yapılan sohbetlerde de Türkiye dışında bulunan Trakya kısmından gelen kullanıcılarımız genelde bu sınır kapılarında bekleme maceralarından bahseder. Edirne bu konuda tam bir geçit. 5 adet sınır kapımız Edirne de bulunmaktadır. En büyük sınır kapımız olan Kapı Kule, Bulgaristan ile aramızda geçişi sağlar. İpsala Sınır Kapısı da Bulgaristan’a açılan ikinci sınır kapımızdır. Trakyanın diğer ülkesi olan Yunanistan ile aramızda ise üç adet kapı bulunmaktadır. İpsala, Pazarkule ve Uzunköprü sınır kapıları ülkemizi Yunanistan a bağlar. Bu sınır kapılarından hem turist hem de gümrük malları geçişi sağlanır. Özellikle demir yolunu kullananlar ise Uzunköprü sınır kapısını tercih eder. Özellikle yazları sınır kapılarının yoğunluğu haberlere çıkmakta, geçiş sırası kilometrelerce uzamaktadır.

Trakya Sohbet Siteleri içerisine girdiğinizde Trakya şivesi ile yazan dostlara elbette rastlamanız mümkün. Yazıda çok belli olmasa da karşılıklı sohbet ederken bu şive gerçekten çok çok sevimli oluyor 🙂 Trakya Sohbet Ortamı sizlere Trakyalı insanlar ile tanıştık güzel sohbetler etme, hatta sohbetleri ilerleyip reelde görüşme imkanı bile sunar. İşte o zaman o tatlı yöre halkının tatlı şivesini Trakya Chat sayesinde kulaklarınızla duymuş olursunuz.

wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak, sizleri her yörede sohbet etmeye bekliyoruz. Trakya Sohbet Odaları na Buyurmaz mısınız?
Saygılarımla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD