Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet Vadisi - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Sohbet Vadisi

Sohbet Vadisi

SuGaRBoY     08-01-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet Vadisi     752 Defa Okundu

Sohbet Vadisi

Hayat, koca bir okyanus içerisinde giderken bizleri minik bir sandala hapseder bazen. Sohbet Vadisi kıyılarına vurabilirsek, sohbetin özüne de ulaşabiliriz.

Uzaklarda bir yerlerde yerini alır Sohbet Vadisi. İçerisinde çeşit çeşit lezzetleri, en güzel muhabbetleri, hayata yön verecek nasihatleri barındırır. Yolu meşakkatli ve bir o kadar emek ister. Pes edeceklere kapalı, dirayetli kişilere açıktır yolu. Yaşam, koca bir okyanusa atar önce sizi. Etrafınızda ne olup bittiğini, nelerle çevrili olduğunu anlamanızı ister. Okyanusta boğulmayın diye minik bir sandal içine yerleştirir sizi. Elinizdeki sopa ile sizin yön vermenizi ister. Ya güzellikleri barındıran sohbet vadisine yol alırsınız, ya da birbirinden farklı maceralar taşıyan diğer yollara saparsınız. Saptığınız yol yanlış ise üzülmeyin. U dönüşü yapma  şansı da verir hayat. Ama bu kısıtlıdır, iyi değerlendir de der. Hiç sapmadan doğru yoldan ya en güzele gidersiniz, ya da yanlış rotalardan ders alarak doğrusuna yetişirsiniz. Bu; ya bir gün sonra olur, ya on gün, ya yıllar sonra. Kafaya balyoz ne zaman inerse insin, hayat size o çıkış yolunu gösterir. Al dersini ve git yoluna der.

Hayatınıza yön vermeye çalışırken çevrenizdeki insanların müdahalesi çok olur. Bu birinci derece aileniz dışında çok uzak hatta hiç tanımadıklarınız dahi olur. Bazen bu müdahale o kadar ileri gider ki bir süre sonra danışmadan bir şey yapamaz hale gelirsiniz. Bir süre sonra bakarsınız ki kendi görüşüm diyebileceğiniz hiç bir şey kalmamış. İşte o zaman şunu farkedersiniz. O sandalın rotasına karar verecek olan siz değil başkalarıdır artık. Sohbet Vadisi yönü onların insafına kalmıştır. Ya şimdi tüm ipleri kendi elinize alırsınız, ya da başkalarının verdiği yöne yol alırsınız.

Sohbet Vadisi

Sohbet Vadisi

Çevrimiçi Sohbet

Bir sanal sohbet sitesi içerisinde bir çok yaşanmışlıklara denk gelebilirsiniz. Giren kullanıcıların farklı farklı hikayeleri vardır. Kimi bunu ballandıra ballandıra anlatmayı sever kimisi de sessiz kalıp ortamın güzelliklerini yaşamak ister. SohbetVadisi kavramını kendisi oluşturur. En mantıklısı da bu değil midir zaten. Yeterince sorunlu bir hayatı bir kenara bırakıp rotayı güzel sohbetlerin yapılacağı chat ortamı içerisine çevirip neden geride bırakmak istediklerini buraya taşısın ki insan.

Online Sohbet ederken kimse kimseyi tanımaz. Görmez duymaz. Yazılı sohbet ile muhabbetler edilir. Bu yüzden insana daha rahat ve güvende hisseder kendisini. Çok mu derdiniz var? Canınız mı sıkkın? Hayat sizi attığı o okyanusta yalnız mı bıraktı? Gelin sohbet siteleri içerisine. Sizler gibi yalnız ve sohbete ihtiyacı olan insanlarla tanışın. Sandalı oraya buraya itmek yerine kalın öylece. Kalın ve anın tadını çıkarın. Birbirinden farklı insanlarla dertleşin ve mekanınız sohbet vadisi olsun.

wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak sizleri o sandallar içerisinde yalnız bırakmak istemiyoruz. Seviyeli sohbet sitemize girin ve en güzel sohbetlerin yapıldığı vapurumuza siz de dahil olun.
Saygılarımla…

Sohbet Vadisi

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD