Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar

Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar

SuGaRBoY     03-10-20     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar     362 Defa Okundu

Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar

Nazım Hikmet`in çok beğendiğim bir cümlesi vardır. “Eskimek ne güzel, eksilmedikçe” der özlemin şairi. Aşkların da eksilmeyen ama yıllanmışı kıymetli ve değerlidir. Bu sadece reele has olmaz Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar oldukça fazladır.

Her insan sever ve aşık olur. Kimi ilk görüşte, kimi adım adım, tanıyarak. Ama illaki kalp, başka bir kalp için de atar. Bu insanoğlunun doğasında olan bir durum. Kalp dediğimiz organ o kadar kompleks ve muazzam bir yapıda ki, sadece damar ağı değil, duygu ağı da oldukça yoğundur. Koca kütlenin hakimini beyin olarak biliriz. Lakin kalbin, iktidar sahibi beyni bile egale edebilecek cazibesi vardır. Bazen mantık durur, beyin kıvrımlarınız yürekteki o sarhos edici duygu yoğunluğunun tılsımına kapılır. İmkansız, olanaksız kelimeleri hafızalardan silinir. Ve işte artık kalbiniz, başka bir kalp için atıyor demektir. Böylesi güzel duygunun zaman ve mekanı olmaz. Seçim sizin elinizde değildir. İpleri tamamen eline geçiren kalp, sizi bir kukla gibi istediği yöne çevirir. Aşkın kendisi çok güzel, yıllanmışı ise ayrı bir lezzetedir.

Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar

Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar

Chatta Soluksuz Aşk

Soluksuz sohbet ortamları olan sanal sohbet siteleri içerisinde aşklarına kapıyı aralayıp, yıllarca birlikte olan çiftlerin sayısı oldukça fazla. Bu durum hem şans hem de nasip işi. Çünkü kavi sevgilerin temelini insan karakterleri oluşturur. Chat sohbet ederken insanları yeterince iyi tanıyamazsınız. Akılda hep bir şüphe, hep bir güven sıkıntısı olur. Şanslı iseniz bunların hepsini sıfırlayacak o insana rastlarsınız. Sohbet sitelerinde yıllanmış aşklar güven noktasında sıkıntı yaşamayan, birbirlerini yeterince tanımış, rahatlıkla canlarını birbirlerine emanet edebilecek sıcaklıktadır. Böylesi bir aşka denk geldi iseniz ne mutlu size. Mobil Sohbet ederken insanın dengine rastlaması, kalbinin onunla atması ve bunun yıllarca ilk günkü gibi sürmesi çok güzel bir hadise.

Bugün bir yıl önceki makalelerime göz attım. Ve şunu farkettim. Bir yıl önce kalemi elime alıp nasıl aşk ile yazdı isem, bugün katlanarak artan bir aşk ile yazıyorum. Yıllanmış ama eksilmemiş, katlanarak devam etmiş. Şanslıyım. Şanslıyım ki böylesi bir duyguya ev sahipliği ediyor kalbim. Ve dileğim beraber çok ama çok eskimek, bir gram dahi eksilmeden. Sohbet sitelerinde Yıllanmış Aşklar ve aşıklar… Sizlerin de yıllarınız daim, yollarınız bir olsun.
Selam ve dua ile…

Sohbet Sitelerinde Yıllanmış Aşklar

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD