Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet sevgi - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Sohbet sevgi

Sohbet sevgi

Melek Liva     23-02-24     Genel, Sohbet     Sohbet sevgi     123 Defa Okundu

Sohbet sevgi ile birşeyler paylaşmak istiyorum. Biliyoruz ki yıllar evvel öfkem ile birlikte kendi sunucumda bulunan herkesi kovmuştum. Ardından yeni insanların kalmasını bilerek ve isteyerek sağlamadım belkide. Çünkü insanlar ücretsiz sohbet siteleri içinde yüzüne gülüp arkandan kuyu kazıyor. Bunu bilerek ve isteyerek de takip ederek kanıtladım. Can ciğer kuzu sarması olduğumuz kanka dediğimiz yada abi, kardeş, abla farketmez hepsinin arkamdan iş çevirmesiyle bunu gözlerimle görmem ile soğudum chat sitelerinden.
Fakat ben insanları sunucumdan kovarken bile bir adapla kovdum. Saygısızlık etmeden, seviyemi düşürmeden. Lan lum yada benzeri şeyler kullanmadan.
Fakat görüyorum ki günümüz sohbet odaları içinde sohbet sevgi de dahil içine hiç bir yerde lan, lun, len vs. Tarzında hitaplar olmadan sohbet dönmüyor. Fakat isin kötü olan kısmı şu. Sunucu yetkilileri izin verirse ne len hitapları biter nede benzeri olaylar.
Evet buralar bir devlet dairesi değil. Fakat türkçemiz içinde lan lun tarzı hitap biçimleri argo. Buna len kelimeside dahil. Ama elbette bunun önüne geçmek istemeyen Kaan’lar var olduğu sürece bu kurala sunucu yetkilileri de dahil kimse itaat etmez. Zaten etmiyorsa başta Hayal olmak üzere hemen hemen üç  yada dört yetkili üzere lenli lunlu sohbet ediyor.  Sadece adam gibi sunucu yönetmeyi bile İnziva kardeşimiz ise kendini orada boşu boşuna yoruyor.

Elbette bazen tabiri caiseler bazen gerçek nickler kullanıyorum makalemde. Bu makaleyi ise yazma sebebim tamamen gömme. 😉
Öncelikle saygı isteyen Kaan karşısındakine önce saygı göstermeli. Ben kimim Kaan bak bakalım bundan böyle ben kimim. 😉

Sohbet sevgi

Domainlerimizfrn olan sohbetiyi.org masalsohbet.org cicisohbet.org  adreslerini bir süre önce sohbetsevgiye linkledim. Shark arkadaşın sözüne itimat ederek.
Aslında ortada hata yoktu. Olması gereken bir kural vardı sadece riayet edilmeyen. Bu kural sunucu sahibi gözüken Hayal tarafından ilk önce izin verilerek çiğneniyordu. Diğer bir ortak gözüken bizim anlaştığımız shark ise iş yoğunluğundan fazla online olmuyor. Ama ne yalan söyleyeyim ben geldim günden beri Hayal sevmedim. Çünkü Hayal tamamen kapalı bir kutu ve ikili oynuyor. Üstelik bu yetmezmis gibi ara kızıştırıyor Kaana öyle bir gaz vermişki tanımadığı bir kadınla saygı çerçevesini öncelikle kendisi seçemiyor. Sonra saygısızlıkla karşıdakini suçluyor.
Aslında sunucu çok güzel fakat üç tane yetkili tamamen absurt konuşma şekilleri ile düzeyi yok ediyor. Üstelik user de onlara uyduğu için sunucu düzeyi tamamen düşüyor.
Buzul, Günahh, Mydark iyi insanlar lakin sürekli konuşma şekilleri lan lun kaba saba. Iclerine girene kadar fark etmemiştim. Iclerine girince gördüm.
Şimdi ise burdayım.

Sohbet sevgi

Sohbet sevgi

Sohbetsevgi

Şimdi ise sonuç bakın buradayım. Huzur bulduğum yerde. Mutlu olduğum ve aile gibi gördüğüm yerde. Evet aslında bu makale vaktinde sinirle yazılmış bir makale ama aklıma gelince paylaşmak istedim.
Zira sohbetmekani.net sohbetinkalbi.com sohbetkalbi.net yada benzeri bir çok domaine bağlı olmama rağmen. Sadece sevgi gördüm. Çatırdamalar olsada ilk sohbet sunucusu içinde. Tertemiz bir sayfayla önümüze bakıyoruz. Kimseye saygısızlık etmiyoruz. Ettirmiyoruz.
Lan, lun yada benzeri kelimeler yok hayatımızda.
Topicimizde dediğimiz gibi Saygı ! Sevgi ! Seviye ! Dostluk ! Bunları Başka yerde Arama Dogru Yerdesin ! MisYonumuz : Sadece Seviye !
O halde ne diyoruz sohbetin kalbi sohbetmekani.net içinde kalbimfm.org ile atıyor.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD