Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sevdası - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Sohbet Sevdası

Sohbet Sevdası

SuGaRBoY     24-02-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbet Sevdası     551 Defa Okundu

Sohbet Sevdası

Aşıklarla oturup uzun uzun kalplerine nakşolmuş o güzellikleri dinlemek, sohbet sevdası keyifli ve dinlenesi sohbetlerdir.

Aşık olmak, aşka inanmak ve aşkın yolundan gitmek güzel kavramlar. Aşıklarla sohbet ederken sizi biraraya getiren ne oldu dendiğinde kader deyip geçerler. Tek bir kelime ama altında bir çok mana gizli. Tesadüf değil de tevafukların bir araya getirdiği ikililer bu kelimeyi sık sık kullanırlar. Tarkan ın şarkısındaki gibi “kader buluşturdu kader ayırdı.” Sohbet Sevdası adı altında sevdası dillere dolanası hikayeler vardır. İmkansız olup imkan dahilinde sevdaya dökülen, hayal dahi edilemeyip gerçeğe nakşedilen o güzel ve dinlemeye doyulamayan sevda hikayeleri. Sevdalılarla sohbet ederken aşk bahsi geçince o destanlar ve destandaki ikililer akla gelir direk. Leyla ile Mecnun, Şirin işe Ferhat, Aslı ile Kerem gibi aşkları dillerden dillere dolanan aşk kahramanları. Geçmişte böyle güzel aşklar var da şimdi yok mu dersiniz? Elbette var. Sanal sohbet sitesi içerisinde chat siteleri ve chat ortamları içerisinde dahi filizlenir yeşererek kocaman ağaç olan çok güzel aşklar vardır. Ve o aşklar da bilinse ve tanınsa eminim dillere destan aşıklar kategorisine girerdi.

Sohbet Sevdası

Sohbet Sevdası

Sohbet Sevdası Sohbet Odaları

Chat aşkı denen bir kavram vardır. Sanal başlar, reel yaşanır. Tanımak, tanışmak, uzun bir aradan sonra tekrar karşılaşmak ve aradaki bağın sevgiye daha büyük bir sevgiye çevrilmesi. Sohbet Sevdası Sohbet Odaları ile sevdalı olmaz. Yatarken kalkarken iş yaparken çalışırken hep akılda olması. O farketmese de, onu deliler gibi özlemek. Seni seviyorum cümlesi her daim kullanılmasa da her hal ve hareketin zaten bunu anlatması. Sevmek çok sevmek… Evet bu sadece reel yaşamda denk gelecek bir hadise değil. Sohbet odaları içerisinde de tohumu atılan bu güzel ilişkilerde yazılı sohbet yerini yüzyüze sohbet ortamına bıraktığında gözler ve kalpler tir tir titrer. Her görüş her bakış ayrı bir değerlidir. Sohbet aşıkları olarak girilen yola gerçek aşık olarak  devam etmekte herkese nasip olmaz elbet.

Sohbet Sevdası Sohbet Siteleri içersinde Sanal aşkın en güzelini yaşayan bu şanslılardan biri de benim. Şanslıyım çünkü en nadide aşka sahibim 🙂 Sizler de wWw.SohbetMekani.Net adresinde şansları en güzeli ile tanışabilirsiniz.

Saygılarımla…

Sohbet Sevdası

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD