Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Siber Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Siber Sohbet

Siber Sohbet

SuGaRBoY     28-02-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Siber Sohbet     642 Defa Okundu

Siber Sohbet

Sanal gerçeklik manasına gelen siber kelimesi ile siber sohbet etmek, daha gerçekçi ve daha ilgi çekici hal almıştır.

İnternete ait olan, bilgisayarın ağlarına ait olan gibi anlamlara gelen Siber kelimesi, sibernatik denen bir kelimeden türemiş. Sibernatik biliminde insana ihtiyaç yok. Yapay ya da biyolojik sistemler, dış dünya ne istiyor ise kendi kendine yapsın sloganı ile kurulup gelişen bir sistemdir. İlerlemiş midir, elbette ilerlemiştir. Kullandığımız akıllı telefonlar olsun bilgisayarlar olsun her gün birbirinden farklı özellikler eklenip oluşan robotlar olsun bu bilime hizmet etmekte ve bu bilim ışığında gelişip ilerlemektedir.

Bu Bilgiler ışığında Siber sohbet etmek de fazlası ile bilimsel ve heyecanlı olsa gerek. Beyinleri biraz yakalım. Düşünsenize sohbet chat yaparken bir tuşa basıyorsunuz ve karşıdaki insanın sureti filmlerdeki hafif silik ve cızırtılı görüntüler gibi Karşınızda beliriveriyor. Siber Arkadaşlık Siteleri Ne de güzel olurdu değil mi. Karşıdakini kesin ve net tanımanın en önemli adımı atılmış olurdu bu sayede sanal sohbet siteleri içerisinde.

Siber Sohbet

Siber Sohbet

Siber Sohbet Odaları

SiberSohbet ederken aklıma gelen siber saldırılar da oluyor. Özellikle dış ülkelerin birbirlerine yaptığı İnternet üzerinden saldırılar, bir çok önemli siteyi çökertip toparlanmasını engelliyor. Kurumların bilgi işlemlerine ciddi zarar veren bu saldırıları engellemek için siber güvenlik birimleri oluşturulmuş ve alanında deneyimli ekip elemanları ile saldırı engelleyici duvar kodları oluşturulmaya başlanmıştır. Siber Sohbet etmek bu kadar keyifli olabiliyor demek ki. Ufku aşan hayalleri gerçeğe dönüşebileceği ihtimali heyecan verici.

Siber chat yaparken sanal saldırılardan bahsetmişken, maalesef güne yine hüzünlü ve canımız acıyarak uyandık. İdlib teki hain saldırı da 33 şehit olduğu açıklandı. Yine yanan 33 can, evlatlarını kaybeden 33 ana baba. Rabbim mekanlarını cennet eylesin, ailesine sabırlar ihsan etsin. Bize de bol bol askerlerimize ve ülkemize dua etmek, vatana yaraşır bireyler olmak düşüyor.

Vatan Sohbet, siber sohbet siteleri , ülkeler sohbet ve daha nicesi hakkında sohbet ederken, akla gelen ülkemiz gibisi yok cümlesi oluyor. Rabbim ülkemizi her türlü beladan korusun. Sanal sohbet siteleri içerisinde kaliteli ve seviyeli yanı ile dikkat çeken wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak, Rabbim bir daha yaşatmasın diyoruz.

Saygılarımla…

Siber Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD