Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Siber Aşk - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Siber Aşk

Siber Aşk

SuGaRBoY     02-11-20     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Siber Aşk     378 Defa Okundu

Siber Aşk

Tanımı zordur aşk kavramının. Kimi asla yaşamaz, kimi yaşadım zanneder, kimi bulur ve elinde tutmaya çalışır her an uçacakmışçasına. Aşkın reeli olur da sanalı olmaz mı? Siber Aşk nelere kadir bir bilseniz.

Sanal sohbet siteleri, sohbet ve muhabbetlerin kurulduğu, insanların birbirleri ile tanışıp kaynaştığı, dostluk ve arkadaşlık adımlarının atıldığı yerlerdir. İnsan kalbi sevmek eylemini her ortam ve şartta rahatlıkla uygular. Reelde nasıl ki birisini sevip ondan hoşlanabiliyorsak, sanal ortamlarda da bu böyledir. Kendimize sohbetini yakın bulduğumuz, iyi anlaşabildiğimiz insanlardan hoşlanabiliriz.

Siber arkadaşlıklar yerini çift olmaya bırakabilir. Lakin sanal ortam, güven, zaman kısıtlı hele de arada kilometreler var ise bir çok kişi zaman geçsin, sanal nasıl olsa diye başlar böyle ilişkilere. Ondan olsa gerek bir gördüğümüzde başka, diğer gördüğümüzde başka birisi ile anılan insanları. Sebat kavramı siber aşk mekanları içerisinde çokta mümkün olmuyor. Bir de, geçmişte buralarda sıkıntılı şeyler yaşanmış ise iş daha da zor. Ordaki kişiyi reele taşıyacak kadar sevip değer vermek, ciddi bir güven gerektirir. Siberask yaşamak ise, büyük bir yürek.

Siber Aşk

Siber Aşk

Siber Chat Sohbet

“Aşk öyle engin bir denizdir ki ne başlangıcı ne de sonu vardır.” der Mevlana. Ucu bucağı olmayan koca bir deniz. Öyle ki kıyıları görünmez. Bir insanı sevip, ondan hoşlanabilirsiniz. Lakin aşık olmak, benim tabirim ile bağımlı olmak zor yaşanan bir durumdur. Evet aşk bağımlılıktır. Sevgi ile, sadakat ile, güven ile bağlanmaktır.

Siber Sohbet siteleri içerisinde önce büyük bir saygı duyar, sonra hayran olur, sonra sever, tanıdıkça da aşık olabilirsiniz. Bir anda olmaz, çünkü zamanla anlarsınız bunu. Adım adım gelişir. Karşıdaki insanı her hali ile tanır ve her haline amenna dersiniz. Arada mesafe var ise onu katetmek için her fırsatı değerlendirirsiniz. Gözlerinin içine bakma imkanınız yoktur belki o yüzden yazdığı her kelimeye dikkatle odaklanırsınız. Parmaklarından dökülen her cümle sizin için kıymetlidir. Yıllar geçse de aşkın heyecanı geçmez. Her gün ilk günmüş gibi başlar. Her mesajı ilk mesajmış gibi. Sohbet siteleri içerisine geldi mi herkes bir anda flu olur. Nicki parlar gözlerinizde. Yıllar geçse de, bu his geçmez. Bu hissi yaşamayan da bilmez, anlayamaz da. Siber aşk, bazen sadece yaşanır. Ebedi ve kavi bir şekilde…

wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri, işte böylesi bir aşka ev sahipliği ediyor uzun bir süredir. Siber aşk kavramının temellerinin atıldığı bu mekan, sizler için de güzel başlangıçlara vesile olabilir. Öyleyse buyrunuz….
Selam ve dua ile.

Siber Aşk

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD