Sevgili Sohbet Odaları | Sohbet, Chat, Mobil Sohbet

Sevgili Sohbet Odaları

Sevgili Sohbet Odaları

Hafsa     27-11-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sevgili Sohbet Odaları     497 Defa Okundu

Sevgili Sohbet Odaları

Bugüne kadar bir çok makale yazdım çizdim. Bir çok konu hakkında konuştuk sizlerle. Bugün çok daha özel ve bireysel bir yazı yazmak istiyorum. Sevgili Sohbet Odaları bana ne kazandırdı gelin bunu anlatayım sizlere.

Sevgili Chat Siteleri, gerçekten sevgili edinilen yerler midir bunu girip görmeden bilemeyiz elbette. Aslında bu birazda nasip işi, biraz da uyum meselesidir. Bazen hiç olmaz dedikleriniz olur, bazen ummadığınız aşklar yeşerir kalbinizde. Ben ise, şimdiye kadar sevgiyi tattığımı düşünürdüm. Ta ki onu tanıyana kadar… Ansızın çıktı karşıma diyemem. Zaten geçmişte bildiğim tanıdığım birisiydi. O zamanda çok saygı duyardım kişiliğine, karakterine, duruşuna. Bir zaman sonra denk geldi yine kesişti yollar. Birisinin yanında olup, yardım etmem gerekiyor ise elbette bunu en çok hak eden bu kişi diye düşünüp kaldım yanında. Her şeyden önce insanlığını sevdiğim bu adamın yanında olmak istedim. Sevgili Sohbet Odaları değildi belki orası ama, bana sevginin en güzelini verecek bir yer olmuştu.

Sevgili Sohbet Odaları

Sevgili Chat yaparken herşey aniden gelişir genelde. Plansız, bir anda. Nitekim bizim de öyle oldu. Güzel bir dostlukla başlayan yakınlığımız daha da yakınlığa doğru ilerledi ve bir kalpte birlik olarak bulduk kendimizi. Bunun en büyük vesilesi de elbette uyum. Karşıdaki ile uyum sağlıyor iseniz, çoğu şey zaten kendiliğinden gelişir. Doğruluk ve güven kavramının tecellisi o adam, artık kalbimin yegane sahibi, hayran olduğum ve çok seveceğim insan oluvermişti. Zaman ilerledikçe şahit oldum gülüşüne, güzel gözlerine ama gerçek şu ki ben Onu zaten görmeden sevmiş, benimsemiştim. Suretinden önce adamlığına hayran olmuştum. Kalıcı sevginin ilk adımları da böyle atılmaz mı zaten?

Sevmekle birlikte özlemekte alır yerini. Sevmenin peşini asla bırakmaz. Aynı gökkubbenin altında olmak yetiyor derken, aynı şehrin havasını soluma zevki ve keyfi bırakmaz peşinizi. Aynı gökkubbe altında olmak yeter belki ama o özlem burnunuzun direğini öyle bir sızlatır ki… Özlemi hiç bir kelime anlatamazken, dindiremezsiniz de. Nasıl diner ki el ele olsanız dahi özlediğiniz insanın özlemi?  Sevmek özlemek demektir aslında derken ne de güzel demişler. Özlemek kavramını o kadar derin yaşıyorum ki, elimi kalbime atsam, avuçlarımda atacak sanki. Ütobik geliyor belki bu yazılan çizilen ama anlayan anlar, burnunun direğini sızlatacak kadar özlemi tadanlar çok iyi anlar. Özlerken sever, severken özler insan ve bu ikisi asla ayrılmazlar. Şu cümleleri yazarken dahi, çok özlüyorum…

Ssvgili Sohbet Odaları

Sevgili Sohbet Siteleri

Sevgiliyle Sohbet konuları ise bitmez tükenmez sıkılmaz ki insan kalbinin sahibi ile muhabbet etmekten 🙂 Ben insanın sevdiği ile sohbet etmenin bu denli güzel olduğunu olabileceğini de onda tattım. Evet daha önce sevdim hatta sevildim ama sevmenin ve sevilmenin bu kadar muazzam olabileceğini onda tattım. Çoğu konuda ilkim oldu.
Sevgili Sohbet Odaları dedikleri yer, bizim aşk yuvamız oluverdi. Bağlılık dedikleri şeyi o kadar hisseder oldum ki, onsuz bir adım atmak dahi zor geliyor artık. Kalbin en derininden hissedilen bu bağlılık, herkese nasip olmaz. Ve her kalbe de bu denli güzel muhabbet nasip olmaz elbette. O yüzden her daim şükrüm olacak sevdiğim. Her daim sevdiğim kalacak ve sadakatim her daim sürecek.

Hayatta nadir insanlar vardır ya hani işte ruh eşim diyebileceğiniz. Uyum olsun, Sevgi olsun, hissetmek olsun herşeyi ile çok iyi tamamlandığınız. Gözgöze geldiğinizde sadece aşkın konuştuğu…. İşte ben o insana denk geldim. Ben ruh eşimi buldum ve bir ömür kalbimin en derinlerinde ona verdiğim yerde koruyup saklayacağım onu. Ona dair yazacaklarım, hislerimi asla karşılamaz. Daha öncede dediğim gibi hislerimi taşıyacak bir kelime yok… Ona hep demiştim, ne zaman göz göze geliriz, gözlerime bakarsın, işte o zaman bendeki aşkını çok iyi anlarsın…. Bugün 4 ay oldu. 4 ayı beraber, birlikte geçirdik. Hayatımın en güzel 4 ayını bana verdiğin için çok teşekkür ederim aşkım. Nice 4 aya yıllara beraber inşallah.

Sevgili Sohbet Siteleri1

Gönlümdeki özlemini ve seni kelimelerle, şiirlerle, uzun yazılarla, işte böyle elçilerle anlatmama imkan yok. Zamanı gelecek yine kavuşacağız. Ben anlatacağım, sen dinleyeceksin. Ve o zaman tekrar anlayacaksın beni de, bendeki yerini de, eşi olmayan sevgimi de…

Sevgili Sohbet Odaları

Sevgili Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
         
  •             © 2018 - 2023 Tüm Hakları Saklıdır.              Sitemap - Sohbet -  Mobil Sohbet -  Sohbet Odaları -  Sohbet Odaları -  Sohbet -          
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD