Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sesli Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil - Sesli Chat Siteleri

Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Odaları

SuGaRBoY     06-10-19     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sesli Sohbet Odaları     756 Defa Okundu

Sesli sohbet odaları

Sevgili Sohbet Mekanı okurları. Sizlerle bugün farklı bir sohbet ortamı içerisine gireceğiz. Sesli sohbet odaları içerisinde gezintiye çıkacak, güzel bir mukayesesini de yapacağız.

Sohbet ve chat denince akla ilk ve bazen tek gelen yazılı sohbet olur. Yazı ile kendimizi ifade eder, emojilerle yazılarımızı süsleriz. Karşıdaki insanı klavyesi ile tanır, ona göre değerlendiririz. Peki sesli chat odaları deyince durum nasıl olur. İşin içerisine ses girince elbette bir tık daha aydınlık olur her şey. Ses tonu, vurguları ile karşıdakinin hislerini daha iyi anlayabilir, kendimizi de daha iyi ve anlaşılır anlatabiliriz. Yazıdan daha kolay da olur elbette. Parmak kasları ile güç harcamak yerine çene kaslarını kullanır, daha az efor ile sohbeti etmiş oluruz.

Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet Odaları

Sesli Sohbet

Sesli sohbet odaları daha mı cazip ya da daha mı elverişlidir sizce? Şahsi fikrim, chat deyince her daim akla yazılı sohbet odaları gelmeli. Yine yazılar konuşmalı, dile gelmeli. Bir harf heceye, hece cümleye dönüşmeli ve kaliteli sohbet ortaya çıkmalı. Yazılarımız ve yazdıklarımız kadar var olduğumuz klasik chat ortamları, daha naturel gelir insana. İşin içine ses ve görüntü girmesi, klasik mirc sohbet içerisinden sıyrılıp ayrı bir boyuta ulaşmaktadır artık. Eskiden kameralı sohbet odaları vardı. Sesli sohbet odaları gibi ama ekstra olarak kişi de görünürdü. 3 ya da 4 tane kamera, isteyen açabiliyor, hem yazı yazılıyor hem de görüntülü sohbet ediliyordu. Tabi bu dediğim yıllar yıllar öncesi bir gün denk geldiğim bir kameralı sohbet sitesi. Şimdi durum nasıldır bilemiyorum. Eminim daha da gelişmiştir.

Sesli Chat Siteleri

Mobil Sohbet olsun, sesli chat siteleri olsun, görüntülü sohbet olsun yıllar ilerledikçe sohbet odaları tarz ve yapısını da değiştiriyor. Bazı insanlara göre ses güvenmek demektir. Elbette haklılık payı yüksek. Bayanlarla sohbet ederken ya da erkeklerle sohbet ederken bazen düşünüyor insan ya erkekse ya da ya kadınsa. Olmayan şey değil maalesef. Karşıdaki bir alo sesi o güveni tam olarak oturtur. Fikri kafaya yerleştirir. Belki de bu yüzden seçilir sesli chat siteleri. Uzun uzun sohbetler eder, belki aşk sohbet oluşur. Ya da çok sağlam dostluklara adım atılır.

Sesli chat sitleri dışında görüntülü sohbet odaları da kendini tam anlamı ile sağlama almak isteyenler için birebir. Lakin bazıları da gizem sever. İnsanı yazıları kelimeleri ile anlamak tanımak ister. Görmese de sever, duymasa da hisseder. Yazılar derya deniz olur ve gerçekten sadece yazı ile tanıdığı insandan çok şeyler de öğrenebilir. Kim bilir… Sözün özü sesli sohbet iyidir güzeldir lakin unutmayın söz uçar yazı kalır. Sizleri seviyeli chat ortamı olan SohbetMekani.Net e yazıları dans ettirmeye bekliyoruz.

Saygılarımla…

Makale: Hafsa

Seo: LsD

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD