Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Sanal Arkadaşlık - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Sanal Arkadaşlık

Sanal Arkadaşlık

SuGaRBoY     11-12-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sanal Arkadaşlık     515 Defa Okundu

Sanal Arkadaşlık

Arkadaşlıklar sadece real hayat ile sınırlı mıdır sizce? Kurulan ya da kurulacak sanal arkadaşlık ne kadar kalıcı olabilir?

Arkadaşlık kavramı değerli ve önemli bir kavramdır. Herkes ile muhabbetimiz olabilir ama herkes ile bir arkadaşlığımız samimiyetimiz olamaz. Bu konuda elbette seçici davranır ve biz uygun olabilecek ya da muhabbet sohbetini beğendiğimiz insanları arkadaş listesine ekleriz. Bir ortama girdiğinizde insanları hal ve duruşları ile tanırız. Ortak arkadaşlarımız olur ve onlarda aracı olurlar daha iyi tanımamıza. Tanıdıkça karar veririz o insanı hayatımıza alıp almayacağımıza. Ya Selam aleykum selam ile kalırız, ya da evet sen benim arkadaşım olmalısın der, dostlar meclisine ekleriz o kişiyi. Göz ile görüp kulak ile duyulan hissedilen şeyler akla daha yatkın ve kabul edilmesi daha kolay olur. Hali ile real yaşamda kurulan arkadaşlıklar daha bilinçli ve fazla irdelemeye gerek kalmadan kurulur. Çünkü o kişinin tavrına oturuşuna kalkışına gözlerimiz ile şahit oluruz. Sanal Arkadaşlık dediğimiz mesele ise daha bir meşakkat gerektirir.

Sanal Arkadaşlık Siteleri

Sanal Arkadaşlık Siteleri

Sanal Arkadaşlık Siteleri

Sanal Dostluk gerçek yaşamdaki arkadaşlıklarımızdan daha farklı şekilde gelişir. Sanal sohbet siteleri içerisinde iken insanları tanımak çok daha zordur. Çünkü herkes kendisini bir anda size açmayabilir. Bazıları cesurdur ya da kendilerini göstermek ve duyurmaktan rahatsız olmazlar. Özel bilgilerini çabucak paylaşabilirler. Ama bazı insanlar bu konuda tedbirlidir. Zaman gerektirir. Karşıdakini iyi tanıdığına inandığı an kendisini açar ve onu daha iyi tanımanıza fırsat verir.

Sanal Arkadaşlık ilk önce kelimeler ile başlar. O insanı kelimeleri ile anlamaya çalışırsınız. Yazdıkları, kendisini, kişiliğini yansıtır. Her ne kadar görmüyor ve duymuyor olsak bile klavye karşısındaki insan, yazdıkları ile kendisini illaki belli eder. Yazılı sohbet ile o insanı gözlemler ve arkadaşlık için iyi bir seçenek olduğunu düşünürsünüz. Bu şekilde ilerleyen ve kalıcı olan bir çok sanal arkadaşlık odaları örnekleri vardır. Bunlar sanal olarak kalmaz ve real yaşama taşınırlar.

Kadınlarla sanal sohbet ederken, onların daha temkinli yaklaştığını görürüz. Tabii bazı erkek kullanıcılar da kendilerini bir adım geri alırlar sohbet ederken sanal ortamlarda. Her ne kadar yazı insanı belli eder desekte bazı insanlar o kadar kurnaz ve sahtekardır ki kendilerini çok başka tanıtırlar ve asla da renk vermezler. O yüzden sanal yaşamda daha dikkatli ve uyanık olmak gerekir. Kötü örnekler bir yana sanalda tanıyıp sevip real de karşılaşınca çok daha seveceğiniz insanlar da olacaktır. İnsanların merhamet ve anlayışını yazı ile çok anlayamayabiliriz. Ama denk gelip her vakit geçirişimizde vay be çok daha iyi biriymiş diyeceğimiz güzel sanal arkadaşlıklar nadirde olsa vardır.

Böyle bir dostluğa denk gelmek isterseniz wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adreslerinde sizleri bekliyor olacağız.
Saygılarımla…

Sanal Arkadaşlık

Sanal Arkadaşlık

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD