Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Romantik Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Romantik Sohbet

Romantik Sohbet

SuGaRBoY     23-12-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Romantik Sohbet     496 Defa Okundu

Romantik Sohbet

Bugün seninle romantik Sohbet etmek istiyorum dedi kadın. Erkek biraz afalladı. Ne idi bu romantik muhabbet, ne idi romantizm?

Romantik Sohbet etmek isteyen kadınlar, bunu sevgililerinden ya da eşlerinden fazla miktarda beklerler. Peki Romantik kelimesi nedir, gerçek manası nedir biliyor muyuz? Romantik, TDK da davranışlarına duygu ve coşkusunu yansıtan, aktaran manasına gelmektedir. Yani seviyor ise kalbindeki duygusu ve coşkuyu fazlası ile davranışlarına da yansıtır. Belli eder bunu. Romantik erkeklerle sohbet ederken acaba gerçekten bu manaya göre mi bir romantiklik söz konusu yoksa bu manaya binler katıp bir beklenti içerisine mi girer kadınlar? TDK romantik bu diyor ama bir de kadınlara sormak lazım bunu. Sizde romantik kelimesi ne ifade eder? Ortak payda düşünceli olması, sevdiğini belli etmesi olsa da özele indirgendiğinde istekler daha da farklılaşıyor tabii. Geçenlerde izlediğim bir dizi de hanımlar eşlerinin romantik olmamasından yakınıyorlardı. Sonra eşleri de romantik olduklarını ispat etmek için birer video çekiyorlar. Video da şöyle bir konuşma geçiyor; ” Sen bu videoyu dinlediğinde ben ölmüş olacağım, unutma ki seni çok seviyorum…” gibi gibi. Videoyu izleyip yaaa sen çok romantikmişsin diyor kadın. Bu neyin romantikliği dedim ben de. Velhasıl ona romantik gelen bana çok alakasız geldi.

Romantik

Romantik Sohbet Odaları

Sohbet etmek için real hayata bağlı olmaya gerek yok. Artık sohbet odaları mevcut sanal ortam içerisinde. Güzel Kadınlarla Sohbet etmek için girenlerin yanı sıra romantik Sohbetler etmek için girenler de fazla buralarda. Sanal sitelerdeki kadınlara romantik Sohbet nedir romantik erkek nasıl olur diye sorduğumuzda da farklı farklı yanıtlar aldık. Kimisi için ilgili olması, yeter, kimisi için maddi hediyeler. Kimisi bir çiçek alıp gelse yeter der kimisi de bana karşı saygılı olsun der. Özel günleri hatırlasın, sürprizler yapsın o olsun bu olsun şu olsun, kısacası kadınların romantik kavramından beklentisi fazla fazla. Ben sevdiği adamda romantizmi bulanlardanım. Merhameti ve fedakarlığı onu benim gözümde o kadar romantik yapıyor ki. Bazılarına minicik gelen o ayrıntılar, benim için paha biçilemez değerde. Her şey maddiyat ya da pahalı hediyeler değildir. Her şey özel günlerin hatırlanması da değildir. Onda kendinizi önemli hissediyor iseniz işte bu her şeye bedeldir.

Romantizm

Sizlerde romantik konular konuşmak, romantik insanlarla tanışmak istiyorum diyenlerdenseniz, wWw.SohbetMekani.net ve wWw.Sohbet34.net adreslerine uğrayınız. Farkımızı bizzat göreceksiniz.

Saygılarımla…

Avrupa Sohbet Siteleri

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD