Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Rastgele Görüntülü Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Rastgele Görüntülü Sohbet

Rastgele Görüntülü Sohbet

SuGaRBoY     28-12-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Rastgele Görüntülü Sohbet     541 Defa Okundu

Rastgele Görüntülü Sohbet

Rastgele Görüntülü Sohbet etmekte neyin nesi dediğinizi duyar gibiyim. Bir önceki makalede bahsettiğim bu konuyu uzun uzun anlatacağım bugün.

Görüntülü sohbet siteleri dediğimiz sohbet şekli, günümüzde artık daha yaygın ve rağbet gören bir sohbet şeklidir. Buna olanak sağlayan bir çok uygulama mevcut. Watsapp, Skype, Bip gibi gibi görüntülü sohbet imkanı sunan uygulamalar. Hatta akıllı telefonlar da, İnternetsiz görüntülü sohbet etmeye elverişli hale gelmiştir. Sohbet siteleri içerisinde de rastgele görüntülü kameralı sohbet etmek yaygınlaşmış, buna uygun siteler oluşturulmuş, Kameralı sohbet siteleri olarak hizmet vermeye başlamıştır. Peki görüntülü sohbet bu işin neresinde yada ne işe yarar? Rastgele adı üzerinde karşınıza çıkacak kişi belli değil, rastgele seçilen biri olabilir. Tamamen sürpriz. Görüntülü evet görüşmeyi görüntülü yaparsınız. O sizi görür, siz de onu görürsünüz. Sohbet kısmı ise tamamen size kalmış. İsterseniz sohbet etmeye başlarsınız. İstemezseniz de ekranı kapatır ya da başka bir deneme daha yapayım der, rastgele birisini daha seçersiniz.

Rastgele Görüntülü Sohbet

Rastgele Görüntülü Sohbet

Chatroulette Rastgele Görüntülü Sohbet

Bazılarınızın Bu da nedir ya?? Dediğinizi biliyorum 🙂 Çünkü ben de bunu LsD den duyduğumda bu tepkiyi verdim. Sonra her zamanki gibi bana tane tane anlattı 🙂 Chatroulette Görüntülü Sohbet dediğimiz şey bu Türkçe karşılığı rastgele görüntülü kameralı sohbet dediğimiz şeklin ilk ismi.17 yaşındaki Moskovalı programcı Andrey Ternovskiy’nin tasarladığı Chatroulette 2009 yılında tüm dünyanın rağbet gösterdiği bir site halini almış. 4 Ayda milyarı bulan ziyaretçi kitlesine ulaşmış. Kullanıcılar girer ve tuşa basarlarmış. Dünya ve Türkiye’nin dört bir yanından o sisteme dahil olanlardan rastgele insanlar seçilir ve ekrana düşermiş. Karşılıklı görüntülü sohbet bu şekilde başlarmış. Tamamen görselliğe yönelik olan bu sohbet sisteminin günümüzde bir çok çeşiti mevcut.

Global rastgele görüntülü sohbet. Güzel Kadınlarla Sohbet etmek isteyenler ya da yakışıklı erkeklerle sohbet etmek isteyenler bir tuşla bu isteklerine ulaşabiliyor bu siteler sayesinde. Bunlara örnek vermek gerekirse Omegle Görüntülü Sohbet  yada Azar Görüntülü Sohbet gibi birçok çeşidi mevcut.Tercih eder misin Hafsa derseniz. Hayır tercihim dışı bir mesele 🙂 Ama sizler chatroulette rastgele görüntülü sohbet neymiş ya bir bakayım derseniz buyrun bir bakın. Sohbet ve Chat tadı verir mi, bence vermez.

Chatroulette Görüntülü Sohbet konusuna bu şekilde deyinmiş olduk siz sevgili kullanıcılarımız ile. İster görüntülü ister yazılı sohbet olsun vazgeçilmezim seviyeli ve kaliteli sohbet ortamı içerisinde sohbet etmektir diyorsanız biz wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak, her zamanki gibi sizlere seve seve hizmet vermekteyiz. Türkiyenin en iyi sohbet sitesine her daim bekleriz.
Saygılarımla…

Rastgele Görüntülü Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD