Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Nur Chat - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Nur Chat

Nur Chat

SuGaRBoY     13-01-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Nur Chat     498 Defa Okundu

Nur Chat

Dini terimlerle özdeşen, dini konularda sohbet etmenin adıdır Nur Chat.

İslami Sohbet, bir çok ortamda bahsi geçen, merak edilen ve yapılması gereken sohbetlerdir. İslam dini ilmihal bakımından derin ve fazlaca yapılması öğrenilmesi gereken bir dindir. Geçmiş dönemlerde İslamın öğrenilmesine ket vurulsa da günümüzde İslam dinini öğrenmek çok kolay ve ulaşılabilir olmuştur. Lakin öğreten sayısı arttıkça öğretilenlerin doğruluğu da sorgulanır hal almıştır. Artık bir çok mekanda NurChat yapılıyor, İslam hakkında bilgiler veriliyor. Verilen bilgilerin kişinin kendi görüşü olmasından ziyade Kuran ve hadisler ışığında olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü çok ince bir çizgidir bu ve kişi kendi görüşünü katmaktan kaçınmalıdır. Güvenilir tefsirler ile de akuldaki sorulara yanıtlar verilebilir.

Nur Chat

Nur Chat

Nur Chat Sohbet

İslami chat ortamları sanal siteler içerisinde de artmış, yaygınlaşmıştır. İnsanların aklındaki soruları özgürce dile getirebildiği bu dönemde akılda o kadar fazla soru birikti ki, sadece kitaplar ya da danışılabilecek karşılıklı konuşulacak insanlar yetersiz kalıyor. İnternet ortamı da bu açıdan fazlası ile hizmet vermektedir. Güvenilir ve diyanet bazlı yayınların yer aldığı sanal siteler ya da online soru cevabın yapıldığı alo fetva hatları benzeri platformlar sanal ortamlarda da kurulmuştur. Nur Chat dediğimiz mekanlar da akuldaki soruların yanıtını danışıp bulabileceğiniz yerler olmuştur. Temel kitabi bilgiler dışında ahlak ve edep kuralları, görgü ve saygı gibi temel kavramlar da nur chat siteleri içerisinde konuşulup tartışılmaktadır.

İslami Sohbet siteleri, hem dini açıdan hem tasavvufi açıdan hem de farklı diğer İslami konularda sohbet ve muhabbet edebileceğimiz, fikir alışverişi yapabileceğimiz yerlerdir. Buralarda hem nur chat yapabilir hem de İslami oyun kanalları içerisinde dini bilgilerimizi ölçebiliriz. Bir kaç yarışmacı da dahil oldu mu bu yarışa, güzel bir ortam elde edilebilir. Sadece İslami konular değil, farklı mezhep ve dinler hakkında da sohbet edebiliriz. Yahudilik, Hristiyanlık gibi kitap gönderilen dinler ve peygamberleri hakkında aklınıza takılan her ne olursa olsun nur chat sohbet içerisinde sorabilir farklı insanlardan bilgiler elhe edebilirsiniz. Tabii ki Kuran ve hadisler ışığında olmasına dikkat ederek.

wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri olarak sizleri İslami konular hakkında derin derin sohbetler etmeye bekleriz.

Saygılarımla…

Nur Chat

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD