Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Muş sohbet - Muş sohbet sitelerinden herkese merhaba

Muş sohbet

Muş sohbet

SuGaRBoY     08-07-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Muş sohbet     624 Defa Okundu

Muş sohbet sitelerinden herkese merhaba yeniden. Şehirler arası sohbet ele alırken muşsohbet adını atladığımızı farkettim. Aslında her zaman dediğim gibi benim için farketmez makalenin ismi cismi nedir.
Her şehrin insanı kendi memleketinin diğer şehirlerden farklı olduğunu söyler. Hatta örnek;
Muşlu olmak fedakarlıktır, Muşlu olmak sadık olmaktır, Velhasıl kelam Muşlu olmak ayrıcalıktır. Diyen Muşlular gibi Eskişehir sohbet istanbul sohbet Adana sohbet Ankara sohbet hemen hemen her şehir ayrıcalıklı olduğunu söyler.
Hepimiz için öyle değilmi? Doğduğumuz büyüdüğümüz şehir kıymetli.

E birde şive var tabiki mesela; Ee biz boşıne demeruğ; Muş’luyuz, Mutluyuz… Şeklinde konuşmaları insanları birbirinden ayırıyor. İç anadolu sohbet edenleri Ege sohbet edenlerden ayırdığı gibi.
Mesela ben muşlu dostların Babo hitabını hiç bir zaman anlayamadım.

Muş Sohbet

Muş Sohbet

Muş sohbet

Muşluların genel olarak kürt olduklarını biliriz. Araştırmalarıma göre birçok söylenti var. Yok işte muşun erkeği kadına düşkün ve çapkın olur şeklinde.
Aslında doğruluk payını düşündümde. Her şehir sohbet edenin iyisi kötüsü yokmu? Bence her beş parmağın beşini bir tutmamak gerekir.
Üzgünüm ama gerçekten hep mi kötü yorum çıkar muşun erkeğine. Google a Muşun kadını nasıldır diye yazdım. Bakın çıkan sonuca; Zorunlu hizmet bölgesi Muş bakın nasıl biryer? Diye kadinlarkulubu çıktı. Baskada muşun kadınına dair birşey bulamadı.
En iyisi tanımadan kimseyi yorumlamamak. O halde bize muşun kadınını erkeğini tanıtın. Gelin sohbet mekanı adresine bizzat tanıtın.
Kulakdan duyma çok şey çıkar, önemli olan gerçeklerdir.

Ege sohbet iç anadolu sohbet

Şehir sohbet farkının olduğu gibi bölgelerin de farkı vardır. Iç anadolu insanı. Girişken, konuşkan, sıcak kanlı iken. Egenin insanı biraz daha rahat insanlar.
Bilirsiniz mesela içanadolu egeye nazaran biraz daha dini yönden dikkatli iken ege insani dini bilselerde ortama göre davranan insanlardır.
Buda bir örnekti sadece yoksa bizler kimseyi kimseden ayırmıyoruz. Urfa sohbet Adana sohbet Muşsohbet vs. vs. Farketmiyor anlayacağınız.
Bir kez daha hatırlatmakta fayda var galiba. Din, dil, ırk ayırt etmeden sohbet ediyoruz.

Bizi taşlı, sopalı karşılayanı. Çiçekli, lokumlu karşılarız. Çünkü biz Muşluyuz, böyle mutluyuz. Böylece yarınlardan da umutluyuz. Diyen tüm halkı sohbet mekanı adresine davet ediyoruz. İnsanların ön yargısını kırmak istiyoruz.
Haydi davetime icabet edin. Birlikte söyleşi edelim.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD