Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Mobil Aşk - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Mobil Aşk

Mobil Aşk

SuGaRBoY     27-01-21     Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Mobil Aşk     878 Defa Okundu

Mobil Aşk

“Arkamıza dönüp baktığımızda anımsayacağımız her şey iyi ki dedirtsin bize” diyerek yola çıkmıştık mobil sohbet sitelerinde. Mobil aşk diye başlayan bu ilişki, adım adım emsalsiz bir aşka evriliverdi.

Aylar önce başlamış, bir anda sevginin koynunda buluvermiştik kendimizi. Nasıl oldu, nasıl gelişti çokta anlam veremesekte kendiliğinden oluşuvermişti. Güzel bir yakınlık, Sonrası ise peri masalları hikayeleri gibi. “Kitap okurum içinde sen varsın, şarkı dinlerim içinde sen, oturdum ekmeğimi yerim karşımda sen, sen ki her yerde hazırı nazırımsın…” dedirten bir sevda konuverdi gönlüme.

Artık yazmak dahi yetmez oldu. Kalp kelimelere yüklediği yükü artırdı. Kaleme sığmaz oldular artık heceler. Sayfa ise bu kelimelere sandal olamıyor artık. Ağırlık kaldıramayacak kadar fazla, hisler anlaşılamayacak kadar ince. Göz göze gelmenin güzelliğini tadan gönül, yazarakta uslanmıyor artık. Kim derdi ki gün gelecek sanal sohbet siteleri içerisinde tanıyacağım bir adam bütün bir kalbime hükmedecek. Kim derdi ki mobil sohbet vesilesi koca bir mobil aşk olacak. Hayat ve nasip…

Güzel bir denk gelişle başlayan birlikteliğimizi yine güzel denk gelişler izledi. Bir buçuk yıl önce, hep yanında olacağım dediğim adamın ömrüne konuverdim. Ona kalbimin sarayını açtım, tahtına oturtup tacını taktım. Mobilask, yerini kavi bir aşka bıraktı böylece.

mobil askk

Chat Sitelerinde MobiL Aşk

Buraya ne yazsam hep eksik kalacak. Kalpten dile dökülenler de tam anlamı ile anlatamayacak bendeki  seni. Yine yanyana gelip, gözlerimizi kavuşturmamız lazım sevgili. Duruşunla önce saygımı kazanmıştın, aynı mekanda aylarca bulunduk bu zamanların olabileceğini hiç bilemeden.

Sonra güzel bir denk gelişle yine çıktın karşıma. Sana olan saygım üzerine hayranlıkta eklendi. Duruşun, dürüstlüğün, doğallığın ve daha nicesi. Sevilmeye en layık sen, sohbet aşk mekanlarında sevgimi de kazanıverdin. Sana hem saygılı, hem hayran hem de sevgi dolu bir kadın çizdin ellerinle. Yazın en güzel zamanlarında güneşin en güzel ışığı gibi doğdun günüme.

Sana dokunmak, seni görmek hayal iken o da nasip oldu bana. Yan yanaydık ve şehir, böyle mucize görmemişti. Yanyana gelmek daha çok tanıttı seni bana. İşte o zaman çok daha iyi anladım sana denk gelmenin ne büyük bir şans olduğunu. O zaman anladım ki mobil aşk ile başlayan bu ilişkinin sonsuz ve daimi olacağını. Chat siteleri nelere kadir.

mobil sevda

Mobil Aşk Hikayesi

Ben seni tanıdığım andan itibaren işte o dedim. Kalbimi emanet edeceğim, ruhumu teslim edeceğim adam o. Sen yine de bir parça benimdin, ben bütün ruhumla senin. Bendeki yerin öyle ilginç ve emsalsiz ki seni sevmek ve özlemek dışındaki eylemler saniyelik sürüyor sanki. Sana kızamıyorum, tavır yapamıyorum, küsemiyorum. Hem ben sana kızsam, kendime küserim. Öyle bir yerdesin işte. Seni anlatmaya ne benim kelimelerim yeter, ne anlamaya ömür. Yaşayarak daha iyi anlayıp göreceğiz beraber, el ele. Mobil aşk dedik buna şu chat siteleri içerisinde, mobil chat aşk nelere kadir oldu. Geçti bir buçuk sene. Daha nice aylara, yıllara, senelere birlikte.

Ben seni saklayacağım. Yazdıklarımda, çizdiklerimde, şarkılarımda, sözlerimde, kalbimde ebede kadar. Buluşmamıza vesile bu site. wWw.SohbetMekani.Net adresi de şahit olsun böyle bir sevgiye. İlerde dönüp baktığımızda, her satır anımsatsın her günümüzün nasıl değerli ve güzel geçtiğini. Eksilmeden eskiyip yıllandıkça bu satırlar ilk zamanlara götürsün bizi. Mekan değişse ve zaman geçse, her şey farklılaşsa da değişmeyecek tek şey sana olan hislerim olacak. Seni çok seviyorum iyikim. Elele nice yıllara birlikte inşallah. Sana iyi ki rastladım.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    El ele nice yıllara hayatım. Sende benim iyikim oldun. En kötü günlerimde benimle dertlerime ortak oldun. Önce saygımı sonra sevgimi kazanan kadın oldun. Iyi ki benimsin, benimlesin…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD