Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Kelebek Sohbet Odaları - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

SuGaRBoY     15-12-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Kelebek Sohbet Odaları     499 Defa Okundu

Kelebek Sohbet Odaları

Eskilerden bahsetmek her zaman gülümsetir insanı. Anılarda güzellikler vardır. Kelebek Sohbet Odaları da sanal  kullanıcıların nostaljisidir.

Nostalji sohbet dediğimizde eskiler gelir akla. Çocukluk zamanlarımız. Teknolojinin bu kadar yaygınlaşmadıpı, her şeyin fazlaca değerli olduğu o dönemler. Yenen çikolatanın, oturulan sofranın, verilen hürmetine bir değerinin olduğu dönemler. O zamanlar sohbet odaları mantığı yok tabii. İnternet yaygın değil. Sohbetler hep yüzyüze karşılıklı yapılırdı. Büyüklü küçüklü insanların oluşturduğu sohbet meclisleri kurulur, sabahlara kadar sohbet edilirdi. Özellikle ramazan aylarında iftarlar yapılır, teravih kılınır ardına sohbet meclisleri kurulur. Sahur vaktine kadar yenir içilir ve güzel sohbetler edilirdi. Ee boşuna eski topraklar demiyor nerde o eski günler diye. Teknolojinin gelişmesi ile birçok şey de değişti tabii. İnternet kafeler varlık göstermeye başladı. Şimdi çok değeri olmasa da o zamanlar yeni yeni peydah olan İnternet kafeler gençler tarafından çok rağbet götürdü. Kelebek Sohbet Odaları da bir o kadar eski odalar içerisinde bulunuyordu.

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet

İnternet kafelerin yaygın olmaya başladığı dönemlerde sohbet odaları da yaygınlaşmaya başladı. Mynet Sohbet Odaları gibi köklü ve eski odalar o dönemler fazlası ile revaştaydı. Eski sohbet odaları, yenilerini kıyasla daha bir sistemli ve silsile mantığı daha çok oturmuştu. Alt üst ilişkisi sağlam, dostluklar da bir o kadar baki idi. Zamane ülkemizin zamane insanlarındaki güvensizlik o zaman yoktu tabii. Kelebek Sohbet Odaları gibi eski odaların kullanıcıları güven duyar ve güven verirdi. Şimdi kimsenin lafına güven olmuyor ve güven duyulacak çok nadir insan bulunmakta. Kelebek kullanıcıları bu konuda kendilerini öyle aşmışlar ki toplu görüşmeler düzenleyip sanal hayatı real ortama geçirirlermiş.

Sohbet ederken saygı ve sevgiye önem verir, kadınlara ayrı bir koruma duygusu ile yaklaşılırmış.Elbette o zamanlar da insanlar farklı amaç ile giriş yapıyorlardı lakin bu zamanki kadar kötülük ve yalancılık hakim miydi bunu eski kullanıcılara sormak gerekir. Kelebek Sohbet tadında sohbetler edip, güven veren insanlara denk gelmek istiyorsanız wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net adresleri sizleri bekliyor olacaktır.
Saygılarımla…

Kelebek Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD