Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Karşılıklı sohbet - Karşılıklı sohbet ederken, sıcak bir gülüş,

Karşılıklı sohbet

Karşılıklı sohbet

SuGaRBoY     24-03-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Karşılıklı sohbet     964 Defa Okundu

Karşılıklı sohbet ederken, sıcak bir gülüş, buz dağlarını eritirmiş bu sohbette. Sizlerde burada herşeyi musvette yaşamayın. Bütün renkler aynı hızda kirlenmiyormu?
Mutsuz olmak için herkesi memnun etmeye çalışmak yeter. Aslında size diyorum da birde ben basarabilsem kadın kadına sohbet adresinde.
Buralarda hep birileri senin nasıl göründüğünü bilirler, lakin hiç kimse gerçekte nasıl olduğunu bilmez. Hele hele nasıl hissettiğini. Belkide benim nasıl hissettiğimi onca yılda tek kisiyle paylaştığım gibi olursa 13yılda bir olur.
Gönlündeki gönülde olsa ne yazar demeyin yanıma gelmedikten sonra diye düşünmeyin.
Bazen yanınızda olmadan öyle çok şeyi başarır ki siz bile ağzı açık izlerseniz sadece.

Karşılıklı sohbet

Çoğu kez sevdiklerimizden yara aldık, ama hep acısını bizi seven birilerinden çıkarttık. Hata etmedik mi ? Ettik. Ben hiç o kadar özür dilediğimi bilmiyorum mesela. Aslında hatada değilde benimkisi başka birşeydi adını hiçbir zaman koyamadığım. Sürekli başıma geldiği halde hatalar kullar için diye hiç yargılama yapmadığım birşey. Işte sırf bu yüzden onu çok severken bir kez daha üzdüm diye. Bir türlü gerçeği gösteremesemde oda görmek istemese de özür dilerim. Zamanında sevdiklerinden Karşılıklı sohbette aldığım yaralardan ötürü uslanmadigim ve seni üzüldüğüm için. Özür dilerim sen bana hep desen de yazık dediğim için. Özür dilerim seni kendimden soguttugum için.

Sizlerde kadın kadına yada erkek erkeğe ne fark eder ister bayanlarla sohbet ederken. O sohbette sevdiğinizi canını yakıp onun aklını saçma sapan bulandırmayın. Hep belkide net olursunuz benim gibi lakin bu kadar çok sevdiğinizi çok geç farkedebilirsiniz. Iste bu yuzden özür dileyecek şeyler yapmayın.

Karşılıklı sohbet

Karşılıklı sohbet

Kadın kadına mi erkek erkeğemi?

Nasıl sohbet etmek istediğini sen belirle. Kadın kadına sohbet yada erkek erkeğe sohbet hayır hayır bayanlarla sohbet mi istiyorsunuz. O halde hemen simdi sohbet mekanları için www.Sohbetmekani.net adresinde sohbete sende hemen katıl.

Geç yağan yağmur hayat vermezmis kurumus çiçeğe, dilerim bizim yağmurumuz kurumadan yetişmiştir.

Buralarda kimse vaz geçilmez değildir, lakin siz vaz geçmeyen olun.

Şimdilik hoşçakalın.

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

  Karşılıklı sohbet simdi eski zamanlardan cok daha kolay simdi ister telden ister bilgisayardan olmadi her cesit tabletten sizlerde hemen giris yapabilirsiniz karşılıklı sohbet etmeye.

  Karşılıklı sohbet etmenin en kolay yolu

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
 • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
  Sitemap
  Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
 •  
  error: Emeğe Saygı!!! By: LsD