Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Güzel sohbet - Güzel sohbet adreslerimizden herkese özel bir merhaba

Güzel sohbet

Güzel sohbet

SuGaRBoY     08-06-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Güzel sohbet     838 Defa Okundu

Güzel sohbet adreslerimizden herkese özel bir merhaba ile güne başlamak istiyoruz. Bugün Ramazan bayram tatili bitişinin sonu olduğu için. Devlet çalışanları harici yani özel sektörlerin iş başlama günü.
Aslında bayram tatili yapmayan özel sektör alanlarıda mevcut. Mesela marketler, yada mağazacılık sektörü adı altında herkes.
Peki neden bayram dönüşü güzelsohbet makalesi yazma isteği uyandı. Söyle ki; biz insanlar herşey güzel oldukça hep daha fazlasını istiyoruz.
Doyumsuzluk mu yoksa adı başka birşeymi bilemedim. İste tamda bu yüzden sohbet güzel olsun. Sohbet her zaman her yerde var. Lakin sohbetin güzel olması her yerde mevcut değil. İste bu yüzden güzelsohbet olsun bayram dönüşü iş başı yapanlara moral.

O zaman sevgili sohbetci dostlar sohbetin güzel olması için hemen www.sohbetmekani.net adresine ister mobil isterseniz de bilgisayar ile giris yapabilirsiniz. Sohbetiyi mircimiz ile birlikte yada masalsohbet mobil uygulamamız ile her daim erişimi kolaylaştıra bilirsiniz.

Güzel Sohbet

Güzel Sohbet

Güzel sohbet

Evinizde 7/24 sohbet edebileceğiniz bir adres. Yada iş yerinde boş zaman değerlendirebileceğiniz bir yer. Üstelik sıkı dostluklar kurulabilecek, hatta aradığınız aşkı yeniden bulacaksınız.
Kırk yıl hatır saydıracak kahvenizi yapın. Koltuğunuza da oturun, yanında lokumunuz ve suyunuzda var. Ufak ufak yudumlarken sohbetmekanı ile sohbet güzel diyeceğinize eminiz.
En az kırk yıl hatırı olan kahvenizle birlikte chat yapmanın tadı bambaşka. Hepimizin tüm hayatı neredeyse mücadele ile geçti.
Hayatımızdaki herkese karşı kendinizi ispat etmeye gerek duymasakta üzgünümki, hep bu ispat çabası içindeyiz.

Hayatımızı savunmasız bir şekilde sınırlandırılmaya magruz bırakırken. Çalınan özgürlügümüz için savaşmak zorunda olduğunuzu unutmayın. İster chat hayatında ister reel hayatınızda heryerde ve her zaman bu böyle.
Göründüğü gibi cıkmayan insanların yarattığı hayal kırıklıkları, malesef ki 7/24 sohbet ilede aynı. Bu çatışma hali hayatımızda dunya ile aramiza bir duvar örmemize sebep oluyor.
Zaman zaman sohbetmekanı içinde ruhunuz katılaşıp, tavrımız sertleşsede biz bir aileyiz radyodosthane ile birlikte.
Yüreğimizde yaşam heyecanıyla çarpmaya cabalamakta.
Bizler ne kadar başkalarının arkasından konuşmamaya çabalamasakta arkamızdan konuşanlar oluyormuş. Ben yargılamaktan kaçınan bir insanım. Peki siz sohbetci dostlar?
Sizler nicin chat yaparken tanımadığınız insanları bilmeden yargılama çabasındasınız. Benden, bizden, ekibimden uzak durmaya çalışın yoksa uzattığınız dili kesmek bana onur verecektir.

Sohbetiyi masalsohbet cicisohbet ve sohbetmekanı adına, ne olduğunu anlayamadığınız ne varsa, yüreğimizde yaşam heyecanı ile sohbet heyecanı birlikte bilesiniz.
Arkamdan konuşulduğuna sahit olduğum yada dönüp dolaşıp kulağıma gelenleri şimdilik radyodosthane hatrına yutuyorum. Geçmiş bayramını mübarek olsun diyerek bu makaleme son veriyorum.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD