Gönülden Sevenler | Sohbet, Chat, Mobil Sohbet

Gönülden Sevenler

Gönülden Sevenler

Hafsa     27-01-20     Bedava Sohbet, Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Gönülden Sevenler     428 Defa Okundu

Gönülden Sevenler

Kalpten ve gerçek bir aşk ile severler gönülden sevenler. Gerçek aşkın ne zaman ve nasıl geleceği hiç ama hiç belli olmaz.

27 Temmuz 2019. Hayatımı bu denli etkileyecek bir gün olacağını tahmin etmezdim. Uzun ve yorucu ayların ardından tekrar sohbet siteleri içinde buldum kendimi. Önce eskiden girdiğim mekana girdim lakin bambaşka bir yer olmuştu. Üstelik tanıdığım kimse de yoktu. Sonra aklımda kalan bir başka domaine daha girdim. Ve evet işte tanıdığım insanlar. İşte kalacağım yer. Derken kim bilebilirdi ki kalbimde kalacak insanında orda olduğunu. Duruşu ve karakteri ile saygı duyduğum o adam, kalbime girmiş ve beni kendine hayran bırakmıştı. Onu görünce duyduğum heyecanı, 6 ay geçmesine rağmen duyuyorum. Onunla sohbet ederken aldığım hazzı, hiç bir eksiklik olmadan fazlası ile alıyorum. En önemlisi güveniyorum. Tüm kalbimle inanıyorum. Biz onunla yaralarımızı beraber sarmak, daha güzel daha mutlu yarınlara merhaba demek için söz verdik birbirimize. O gün bu gündür o sözün ışığında daha da aydınlık yollardan geçiyoruz. Sevmek, sevilmek, güven, güvenmek ne demek hepsini zaman ilerledikçe beraber el ele öğrendik. Öğrenmeye de devam edeceğiz.

Gönülden Sevenler

Hayatımıza insanlar girer çıkar, ama işte ruh eşim diyebileceğimiz insan sadece bir tanedir. Ya denk gelir bu yorucu hayatta, daha hiç karşılaşmasınız bile. İşte ben tam altı ay önce ruh eşime rastladım. İşte bu ruh eşim dediğim andan itibaren onu sarıp sarmaladım. Geçen bu altı ay boyunca çok şey öğrendim ondan. En önemlisi de  bir insana koşulsuz güvenmeyi öğrendim. Sevginin imkansızlıklar içerisinde nasıl yeşerip, koca bir çınar haline gelebileceğini öğrendim. Gözlerinde aşkı, kollarında sevdayı öğrendim. Sevdim, kalpten ve en içten hissederek sevdim. Ondaki güzelliği, merhameti, fedakarlığı, insanlığı, dürüstlüğü, cesareti sevdim. Güldüğünde içlerinde kaybolmak istediğim o gamzeleri sevdim. Her güne katlanan bir sevda ile uyanıp, günü bu şekilde tamamlamak bambaşka bir duygu. Gönülden sevenler kervanınına katıldım onun vesilesi ile. Kalpte yeri, bende sevgisi kelimelerle pekte izah edilemez. Sevilmeyi hak eden birisini hak ettiği sevgi ile sevdim. Karşıma çıkan en güzel şans, kalbime giren en özel insan oldu.

Gönülden Sevenler

Seninle yarım yılı geride bıraktık. Koca bir altı ayı birbirimize olan güven sevgi ve sadakat ile, unutamayacağımız günler ile hatıralar kısmına ekledik. Nice altı aylara yıllara el ele, beraber, güzellikler ve şimdiki gibi sapasağlam bir aşk ile girmek duası ile. İyi ki varsın bitanem, iyi ki benimsin, iyi ki benimlesin.
Hafsa

Gönülden Sevenler

Gönülden Sevenler

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Kayahan’ın bir şarkısı var, Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi siyah, beyaz film gibi biraz diye başlar. Bizimkisi de film gibi bir Aşk hikayesi. Insan heşeyden vazgeçmiş, hiçbirşeyden zevk almaz, hiç kimseye güvenmez halde iken Allah’ın bir lütfu olarak karşısına birini çıkarırya hani ben bunu 6 ay önce yaşadım. Kaybettiğim bütün duygularım onunla filizlendi, zamanla yeşerdi şimdi ise koca bir ağaç gibi… İnsanın hayatına girmesi imkasıza yakın bir güzellik olur ya hani ben onu değil ama o beni buldu, çokta güzel oldu.

Gönülden Sevenler

Insanın hayat arkadaşında olmasını istediği herşeye sahip birine aşık olması hiçte zor olmasa gerek, benim içinde zor olmadı. Sohbet odaları içinde sanal alemin bana bahşettiği en güzel şeydi.Onu zamanla daha ve daha çok sevdim, tarifi imkansız bir güven duygusuyla güvendim. Zamanla birbirimize olan sevgimiz daha da çoğaldı onun mütavaziliği, sevecenliği, o güzel merhametli kalbi, saf temiz duyguları her şeyi ama herşeyi beni ona çekti. Sevilmeyi en çok hakeden birini sevmek, güvenilmeyi en çok hakeden birine güvenmek huzuru kollarında bulduğun insana Aşık olmak…Bizimkisi Hiç Bitmeyecek Bir Aşk Hikayesi Ruhumu huzura kavuşturan yegane insan Tarifi imkansiz duyguların kaynağı, sevilmeyi en çok hakeden güzel kalplim iyi ki seni tanımışım iyi ki benimlesin, iyi ki benimsin. Nice 6 aylara, yıllara beraberce inşaallah.. LsD

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

Gönülden Sevenler

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
         
  •             © 2018 - 2023 Tüm Hakları Saklıdır.              Sitemap - Sohbet -  Mobil Sohbet -  Sohbet Odaları -  Sohbet Odaları -  Sohbet -          
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD