Genel sohbet | Sohbet Chat Sohbet Odaları Sohbet Siteleri

Genel sohbet

Genel sohbet

Editör     10-07-19     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Genel sohbet     454 Defa Okundu

Genel sohbet tabirimizin anlamı nedir? Şöyle açıklayalım. Sohbet odaları için kanalları birbirinden ayıran özellikler vardır. Bunlardan birisi de herkesin bir arada birlikte sohbet etmesini sağlayan genelsohbet alanıdır.
Bunun yanı sıra çeşit çeşit oyun kanalları mevcuttur. Oxm, yarisma, kelime vb birçok zihin çalıştırıcı oyun kanalı bulunmakta.

Genelsohbet edebilmek herkesin harcı değildir aslında görüyoruz ki birçok kullanıcı sohbet kanalları içine girer girmez özel sohbet için hemen özellerimize geliyor.
Unuttukları birşey var elbette biz bayanlar pat diye özelimize dalan erkekleri sevmeyiz. Yani kendini bilen bir kadın sevmez.
Bizler genelde herşeyi konuşa biliriz. Örneğin; senin gözün önünde seni eleştire bilirim. : )
Yada gırgır şamata yaparak senin damarına basabilirim.: )
Anlatmak istediğim yani herşey özel sohbet değildir. Birlikte vakit geçirmek kanal genellerinde tanımak ve kendimizi tanıtmak gerek.

Genel Sohbet

Genel Sohbet

Genel sohbet

Ben mesela sevdiğimi öncelikle genelsohbet ile tanıdım ve inanmayacaksınız ama ilk özeline ben gittim.
Bazen küçük bir cümle onu kendinize çekmeniz gerektiğini hatırlatır. Herşey bitti artık dediğimiz ve umudumuzu kestiğimi anda bir mucize çıkıp gelebilir.
Ne dersin LsD seninle bana mucize bir daha gelirmi? : )
Hatırlıyor musun sana başıma su sanalda gelen en guzel şey olduğunu söylerdim. Hala aynı düşünuyorum. Mucizem ben seni çok seviyorum. Huysuz, aksi, kıskanç hatta lanet bir adam olsanda yinede seviyorum. : )
Sohbet kanalları ilk defa bir işe seni bana vererek yaradığını göstermişti. Hiç yakışıyor mu şimdi sana saçma sapan düşüncelerle moral bozup çekip gitmek.
Hele en çok cevap almadan çıkıp gitmişsin ya birde o cümleyi söyleyip daha ne diyim ben sana.

Aşkla sohbet

Yok LsD rahat etmiyor anladım. Ben ona sevdiğimi söylemedikçe, ona onun gibi davrandıkça o rahat etmiyor. Ben aşkım diye haykırmadıkça o rahat etmiyor.
Yok greet yapma koz kullanan oluyor, yok şöyle yok böyle…
Sen inadına kal dediğinde bak simdi greetime. Koz alan alsın. Çatlayan çatlasın bana ne? Benim aşkla sohbet ettiğim sensin başkasının hakkımda oros… dediği umrumda değil.
Çünkü o dedi diye ben öyle olmuyorum. Senide artık bunları takmaktan men ediyorum.
Bilmem anlata bildimmi? : )
O halde iki orta bir sade hadi bana müsade…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Genel Sohbet odalarımızda bir çok konuyu ele alıyoruz güzel bir söyleşi ortami oluşturduğumuz sohbet sunucumuzda muahbbetin keyfini cikariyoruz. Haydi sizleride bu güzel sohbet ortamına bekliyoruz…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

               
     
         
  •             © 2018 - 2021, Tüm Hakları Saklıdır.Seo Desing By:LsD & Hafsa              Sitemap - Sohbet -  Mobil Sohbet -  Sosyal Sohbet -  Sohbet Odaları -  Bedava Sohbet -          
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD