Sohbet Mekanı – Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil Elazığ Sohbet - Sohbet Mekanı - Chat Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları Mobil

Elazığ Sohbet

Elazığ Sohbet

SuGaRBoY     26-01-20     Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Elazığ Sohbet     541 Defa Okundu

Elazığ Sohbet

Hüzün ve buruk bir haleti ruhiye ile başlıyoruz Elazığ Sohbet etmeye. Elazığ ın güzelliklerinden bahsetmek isterdim lakin bugün konumuz çok farklı olacak.

24 ocak akşam saatlerinde büyük bir sarsıntıya maruz kaldı Elazığ. 6.8 şiddetinde bir deprem. Kimisi yemek yerken yakalanmış, kimisi sokakta gezerken, kimi televizyon izlerken, kimi çocuklarını uyuturken. Sıradan bir gündü oysaki. Büyük bir depremin vurup, sokakta kalacak hatta öleceklerini nerden bilebilirlerdi ki? Elazığ Sohbet konusunu bu şekilde ele almayı düşünmüyordum lakin deprem, konuyu bu yöne çekmeme sebep oldu.

Elazığ Sohbet Odaları içerisinde bulunan kullanıcılarımıza büyük geçmişler olsun diyoruz. Kolay değil. Evini kaybedenler dışında ailesini kaybedenler var. Hala arama çalışmaları sürmekte. Açıklanan bilgilere göre göçük altından 44 kişi kurtarılmış. Saatler sonra hatta bir gün sonra ulaşılan mucize hayatlar varken, maalesef ölüsüne ulaşılan insanlarda var. Bir makalede bu soğuk hava da çadır kentte yaşayan o mazlumlardan bahsetmiştim. -7 dereceleri bulan Elazığ soğuğunda evlerini kaybeden vatandaşlarımız için hem Türk halkı hem de Türk Devleti her türlü önlemi almış bulunmakta. Sağlam kalan okullar, oteller, spor salonları, konutlar sokakta kalan barınma ihtiyacı olan insanlar için kapılarını sonuna kadar açtı. Aynı şekilde şehrin belli yerlerinde yemek dağıtımı seri bir şekilde sürmektedir. Elazığ depremi tüm Türk halkını yine kenetlenmiş, bir araya getirmiştir.

Sohbet

Elazığ Sohbet

Elazığ Sohbet Siteleri

Elazığ Sohbet ederken bir kez daha farkına varıyoruz ki bizim halkımız çok yardımsever. Her deprem sonrası ya da her doğal afet sonrası bir araya gelip sımsıkı bağlanıyor, ne yardım gerekiyor ise elimizden geleni yapıyoruz. Bu geçmişte de böyle idi. Tarihimizde de sadece Türk halkına değil savaşlarda yaralanan düşman askerine dahi yardım etmiş insanız. Yurtlarındaki savaştan kaçanlara yardım edip yine ülkemize alan, onlara refah düzeyini sunan bizleriz. Velhasıl insanlık çok şükür ölmemiş bunu her hadisede görebiliyoruz. Deprem demişken 1999 Gölcük depremi, Düzce Depremi 17 bin küsür insanımızın ölümüne sebep olan 7.5 ve 7.2 lik depremler.

Elazığ Sohbet konusunda bahsi geçen Elazığ depreminde bu geçmiş depremlerden ders çıkarıldığını da görmüş olduk. Yine 2011 Van Depremi zamanında ise 604 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Hepsine Allah Rahmet eylesin. Elazığ Chat yaparken, Elazığ lı dostlarımızdan oraların ne kadar güzel, halkının da ne kadar iyi ve yardımsever olduğunu duymuştuk. Tez zamanda toparlanıp tekrar eski güzel ve neşeli Elazığ haline gelmeleri duamızdır. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.

Elazığ Chat Siteleri gibi bir çok şehrimizdeki vatandaşların bir araya geldiği sohbet odaları içerisinde sohbetler edip, güzel vakit geçirebilirsiniz. Fakat şimdi vakit dua vaktidir. Enkaz altındaki vatandaşlarımızın sağ salim çıkarılması duası ile. wWw.SohbetMekani.Net ve wWw.Sohbet34.Net ailesi olarak Elazığ ve Malatya depreminde ölenlere Allah tan Rahmet, yakınlarına da sabırlar dileriz.
Saygılarımla…

Elazığ Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

                         
     
  • © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. DiXy
    Sitemap
    Referans Siteler: Canlı Sohbet - Sohbet Odaları
  •  
    error: Emeğe Saygı!!! By: LsD